PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25 wrzesień – 2 październik 2022

NIEDZIELA – 25.09.2022 – XXVI Niedziela Zwykła

8.00 Za solenizantów września.

10.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, za wspólnie przeżyte 50 lat w małżeństwie Marii i Józefa Mrozek, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego na dalsze lata dla całej rodziny.

12.00 Za parafian.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jadwigi Słupik z okazji 80. urodzin oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.

 

PONIEDZIAŁEK – 26.09.2022 –

6.30 Za + Jana Kaszek w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ Gintra, Eryka, Elżbietę Hawlicki, Ignacego, Anielę, Edmunda, Weronikę Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, Łucję Wittek, ++ dziadków, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota i Lis.
2. Za ++ Jerzego Paszek w rocznicę urodzin, jego rodziców Kornelię i Ludwika, Augustynę, Bernarda, Bronisława Musioł, Rudolfa Kaizer, Gintra Bartoszek, Joachima Paczula, ++ z rodzin Paszek i Musioł.

 

WTOREK – 27.09.2022 – Wsp. św. Wincentego a Paulo

6.30 Za + Zofię Wolińską od rodzin kapłanów i franciszkanów.

18.00
1. Za ++ Tadeusza Pyka w rocznicę śmierci, Renatę, Gertrudę, Ludwika Pyka, Cecylię, Andrzeja Szapoczka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Alojzego Janota w 30. dzień po śmierci.

 

ŚRODA – 28.09.2022 – Wsp. św. Wacława

6.30 Za + Zofię Kajpust od rodziny Janota.

17.00
1. Za + Norberta Matula w 1. rocznicę śmierci, żonę Teresę i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Ryszarda Woźnica na pamiątkę urodzin, syna Janusza, brata Franciszka, siostrę Dorotę, szwagra, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko i Skrzypczyk.

 

CZWARTEK – 29.09.2022 – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

6.30 Za ++ Pawła Roj w rocznicę śmierci, ojca Alojzego, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, Henryka Szołtysek, Erykę, Konrada Papkala, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Marię, Franciszka Jędryczka, Jadwigę, Konrada, Antoniego, Henryka, Urszulę, Antoniego, Leonarda Kuchta, ++ dziadków, Leokadię Wilk, ++ z rodzin Zdzieblok, Widuch, Kasperczyk i Strzodka.
2. Za ++ Leokadię, Jana Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Gertrudę, Stefana, Józefa Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka, Damiana Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i ++ kapłanów.

 

PIĄTEK – 30.09.2022 – Wsp. św. Hieronima

6.30 Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, Stefana, Konrada Długaj, ++ dziadków, Martę Kot, Antoninę Makselon, Jana Kopel, ++ z rodzin Pyka, Kula, Gołeczka, Jędrzejczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ tatę Andrzeja Rożek na pamiątkę urodzin, dziadków, teściów, szwagra, Michała Rosa ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Annę, Edmunda Wilczyński, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 1.10.2022 – Wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

6.30
1. W intencjach Żywego Różańca.
2. Za + Stefana Nocoń od rocznika 1952.

18.00
1. Za ++ Edwarda Drobny na pamiątkę urodzin, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Helenę i Bronisława Delimat, Ewelinę i Ryszarda Delimat, Wiesława Grela, Marię i Gerarda Szołtysek.
3. W intencji rocznego dziecka Teresy Fick z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Aniołów Stróżów oraz wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus dla niej, braci Miłosza i Ignacego oraz rodziców i całej rodziny.

 

NIEDZIELA – 2.10.2022 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Alfreda Grzesiczek w 1. rocznicę śmierci.

10.30 Za ++ Ryszarda w rocznicę śmierci, Romana, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Mandrela, Roj i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rocznika 1972 oraz o radość wieczną dla + kolegi Janusza Woźnica.

Po Mszy św: Chrzest Święty – Milan Redlak, Bartosz Piecha.

16.30 Za ++ Elżbietę Dolnik i Jana Kaszek od sąsiadów z ul. Dębowej i Zwycięstwa.