PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 26 czerwiec – 3 lipiec 2022

NIEDZIELA – 26.06.2022 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich.

10.30 Za solenizantów czerwca.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Ojca Pio w duchu wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Cecylii Kowol z okazji 60. urodzin.

16.30 Za + tatę Aleksandra Marzec.

 

PONIEDZIAŁEK – 27.06.2022 –

6.30 Za ++ Teodora, Gertrudę Kurpas, Franciszka, Otylię, Antoniego, Pawła Kasperczyk, ++ z pokrewieństwa Roj, Musioł i Kasperczyk.

14.00 Ślub: Agnieszka Domańska – Mariusz Miklosina.

18.00
1. Za ++ Franciszka Jędryczka w rocznicę śmierci, żonę Marię, Jana, Leokadię Mryka, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Eryka, Damiana Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, ++ dziadków, kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Ryszarda Jeutner w 30. dzień po śmierci.

 

WTOREK – 28.06.2022 – Wsp. św. Ireneusza

6.30 Za ++ Annę, Wiktora, Martę, Alfonsa, Alfreda, Pawła Pyka, Alojzego Nocoń, Gertrudę Słaboń, Paulinę, Antoniego Niedorny, Joannę Knosala, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń, Niedorny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.

 

ŚRODA – 29.06.2022 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

6.30 Za ++ Marię, Józefa, Martę, Antoniego Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 85. urodzin Marii Bednarczyk, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Za ++ męża Pawła Bednarczyk, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Długaj, Kowol, Achtelik, Hynisz i Drażyk.

 

CZWARTEK – 30.06.2022 –

6.30 Za ++ Emilię, Edwarda, Bernarda Bartoszek, Roberta Szołtysek, Adama, Pawła, Zbigniewa Piekara, Antoniego, Kazimierza Ratka, ++ dziadków Szołtysek, Krzysteczko, Piekara, Olszowski i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka, Magdalenę Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Damiana Bujara, Cecylię, Jerzego Hudak i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ męża Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, ++ dziadków, Marcina Malec, Romana Szukała, Janinę, Jana Nocoń, Leona Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 1.07.2022 –

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznego dziecka Witolda Korzan, jego siostry Klary, chrzestnych i rodziców, a w szczególności dla Kasi w dniu jej 30. urodzin.

 

SOBOTA – 2.07.2022 –

6.30
1. W intencjach Żywego Różańca.
2. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

18.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 80. rocznicy urodzin Marii Nocoń oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 

NIEDZIELA – 3.07.2022 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, rodziców, teściów, ++ z rodzin Domin, Nusse, Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Pyka, Kaziród i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Do Bożej Opatrzności z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Mii Lisowicz, starszego brata Dominika oraz rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców Gertrudę, Józefa Benisz, teściów Florentynę, Teodora Musioł, Annę, Jana Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z rodzin Musioł, Benisz i Bartoszek.