PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 26 lipiec – 2 sierpień 2020

NIEDZIELA – 26.07.2020 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

10.30
1. Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem MB Królowej Rodzin jako podziękowanie za 50 lat małżeństwa, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na następne lata w intencji Magdaleny i Wiktora Gajda.
2. O opiekę Anioła Stróża dla dziecka Zofii Janota oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30
1. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, ++ dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 30 lat małżeństwa Elżbiety i Jerzego Janoszczyk, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 27.07.2020 – 

18.00 Za ++ Annę, Alojzego Kula, rodzeństwo, dziadków, Zofię, Wincentego Nocoń, Cecylię, Henryka Wranik, Teresę, Pawła Rybka, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Kula i Krzysteczko.

WTOREK – 28.07.2020 – 

6.30 Za ++ Ryszarda Woźnica, brata Franciszka, rodziców Antoniego, Genowefę Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka Kłos, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Klarę Szyma, Ernesta Jaworek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Skrzypczyk. Błaszczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 29.07.2020 – Wsp. św. Marty

17.00 Ku czci św. Marii w intencji Koła Gospodyń Wiejskich i ich rodzin.

CZWARTEK – 30.07.2020 – 

18.00 Za ++ Krystynę Machura, Annę, Eryka, Norberta Kowol, dziadków i dusze opuszczone.

PIĄTEK – 31.07.2020 – Wsp. św. Ignacego Loyoli

13.00 Ślub: Strzeja – Sakowicz.

18.00 Za ++ Anielę, Emila Michalski, Helgę, Zygfryda Marek, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ignacego Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 1.08.2020 – Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00 Za + Franciszka Szołtysek w 1. rocznicę śmierci.

NIEDZIELA – 2.08.2020 – XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ męża Grzegorza Romik na pamiątkę urodzin, rodziców Anielę i Zbigniewa, ojca Mieczysława Bryzik, szwagra Krzysztofa Szymoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Światło Ducha Świętego w podejmowaniu mądrych życiowych decyzji w dorosłym życiu dla Macieja Domin z okazji 18. urodzin.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Jakub Wróbel.

14.00 Ślub: Agata Szybiak – Kamil Bamba.

16.30 Za ++ Marię, Erwina Wilczek, Waltra, Józefę, Wilhelma Wieczorek, Matyldę, Franciszka Paluch, Martę, Ryszarda Ncooń, Bronisława, Augustynę, Bernarda Musioł, Eugeniusza, Cecylię, Emila Kurpas, Wandę, Józefa Kendziora, Władysława Kowalczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.