PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 26 maj – 2 czerwiec 2019
25 maja 2019 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 26.05.2019 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów maja.

10.30 Z okazji Dnia Matki o wieczną radość nieba dla mamy Iwony Wawoczny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Zofia Komorowska, Vivien Nierada, Anna Badoń, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Krystiana Koim od ojca chrzestnego.

PONIEDZIAŁEK – 27.05.2019 –

6.30 Za ++ Kunegundę, Jana Hirsz, ++ dziadków Hirsz, Kisiela, Swoboda, Nocoń i dusze w czyśćcu cierpiące.

1 .Za ++ Gertrudę Macha w rocznicę śmierci, męża Teodora, Annę, Franciszka Badura, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Henryka Kuchta i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Leona, Ludwika, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Adelajdę, Józefa Paszek, Tomasza Mryka, Helenę, Zygfryda Musioł, ++ z pokrewieństwa Sosna, Bujara i Jachnik.

WTOREK – 28.05.2019 –

6.30 Za + Bożenę Musielak od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Wodnej.

18.00 Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, jego rodziców, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Roberta Kaplik, ++ dziadków, chrzestnych, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 9.05.2019 – Wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej

6.30 O zdrowie w intencji ks. Sebastiana od wspólnoty katechetycznej.

1. Za ++ Emilię, Tomasza, Anielę Kowol, Elżbietę, Józefa, Bernarda, Franciszkę Matula, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, Sylwię Juraszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Gertrudę, Ryszarda Musioł, Kurta, Annę, Pawła, Waltra Kuta, ++ z pokrewieństw i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 30.05.2019 – Wsp. św. Jana Sarkandra

6.30 Za + babcię Marię Czech.

1. Za ++ Alojzego, Agnieszkę Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Mijacz i Gajda.
2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Eweliny i Tomasza z okazji 1-wszej rocznicy ślubu oraz 30-stych urodzin Eweliny wraz z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie.
3. Za + Elfrydę Kubicki w 30. dzień po śmierci.

PIĄTEK – 31.05.2019 – Święto Nawiedzenia NMP

1. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Klarę, Stefana Musioł, dziadków Swoboda, Musioł i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Różę Kot na pamiątkę urodzin, Alojzego, Józefa, Gertrudę, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 1.06.2019 – Wsp. św. Justyna

6.30 O zdrowie w intencji ks. Sebastiana od wspólnoty dorosłych.

1. W intencji Jakuba Szolca z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego potrzebne w dorosłym życiu.
2. Za ++ Martę, Jana Mucha, Gertrudę, Teodora Gonsior, Zuzannę, Wincentego, Elfrydę Janowskich, Gertrudę, Rufina Szolc, ++ z pokrewieństwa Gonsior i Szolc.

NIEDZIELA – 2.06.2019 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Do Opatrzności Bożej, MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 10-tej rocznicy ślubu Marty i Pawła Krzysteczko, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla małżonków i ich dzieci.

10.30 Za ++ Edmunda Kowol, rodziców, braci, Gertrudę, Jana, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Kazimierza Strojny, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

12.00 W intencji Kamila o uświęcenie w Duchu Świętym i opiekę Matki Bożej.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo dla rodzin Szołtysek i Miliczek.