PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 26 sierpień – 2 wrzesień 2018

NIEDZIELA – 26.08.2018 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów miesiąca sierpnia.

10.30 Za ++ Romana Bartoszek w 5. rocznicę śmierci, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

16.30 Za + Szymona Gawlik na pamiątkę urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 27.08.2018 – Wsp. św. Moniki

18.00
1. Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, ++ dziadków, Konrada Długaj, Martę Kot, Antoninę Makselon, Jana Kopel, ++ z pokrewieństwa Pyka, Gołeczka, Kula i Jędrzejczyk.
2. Za + Teresę Matula od koleżanek.

WTOREK – 28.08.2018 – Wsp. św. Augustyna

6.30 Za ++ Romana Fajkis w 60. rocznicę śmierci, żonę Anielę, ++ rodziców, Franciszka, Marię Fajkis, Adama, Katarzynę Szołtysek, ++ rodzeństwo z obu stron, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 29.08.2018 – Wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela 

17.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Małgorzaty Wiśniewskiej z okazji 50-tych urodzin, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w całej rodzinie.

CZWARTEK – 30.08.2018 – 

18.00
1. Za ++ Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Teresę Matula od parafian.

PIĄTEK – 31.08.2018 – 

18.00
1. Za ++ Stanisława, Jana, Rozalię Rybka, jego rodzeństwo, Jana, Marię Jana, Martę Marcisz, Stanisława, Gertrudę Mrozek, ++ z pokrewieństwa i ++ sąsiadów.
2. Za + Dariusza Jendrychowskiego w 30. dzień po jego śmierci.

SOBOTA – 1.09.2018 – 

6.30 Za + Teresę Matula od sąsiadów.

18.00
1. Za ++ Annę Kandziora w 2. rocznicę śmierci, męża Henryka, rodziców, Franciszka Botor i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Zdzisława Michoń w 1. rocznicę śmierci, jego żonę Teresę i ++ rodziców.

NIEDZIELA – 2.09.2018 – XXII Niedziela Zwykła 

8.00 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, ks. Jana Kurpas, ++ z rodzin Janota, Matula, Falkus, Kołodziej, Pilny, ++ kapłanów i siostry zakonne.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji Klubu LKS „Tempo” Paniówki.

12.00 Za parafian.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Jagoda Wenda.

16.30 Za ++ rodziców Teresę, Ewalda Hynisz, Gerarda Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Hynisz, Woźnica, Mijacz, Kopernik, Szołtysek, Kowol, Kostrz, Rusin, Rudnik, Matuszewski i dusze w czyśćcu cierpiące.