PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 czerwiec – 4 lipiec 2021

NIEDZIELA – 27.06.2021 – XIII Niedziela Zwykła

6.30 W intencji pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę.

8.00 Za solenizantów czerwca.

10.30 Za ++ Józefa Pakura na pamiątkę urodzin, Marię, Martę, Antoniego Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber i ++ kapłanów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Martyna Oterska, Karol Komorowski, Jan Paszek, Hanna Tabath, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Henryka Kula i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 28.06.2021 – Wsp. św. Ireneusza

6.30 Za ++ Annę, Wiktora, Martę, Alfonsa, Alfreda, Pawła Pyka, Paulinę, Antoniego Niedorny, Alojzego Nocoń, Gertrudę Słaboń, siostrę Joannę, szwagrów, Waldemara Pasoń, Erykę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń, Niedorny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka, Magdalenę Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Ignacego Długaj, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko i Nieradzik.

WTOREK – 29.06.2021 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

6.30 Za ++ Teodora, Gertrudę Kurpas, Franciszka, Antoniego, Pawła, Otylię Kasperczyk, ++ z pokrewieństwa Kasperczyk, Roj i Musioł.

18.00 Za ++ męża Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, ++ dziadków, Romana Szukała, Janinę, Jana Nocoń, Marcina Malec, Leona Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 30.06.2021 –

6.30 Za ++ Emilię, Edwarda, Bernarda Bartoszek, Roberta Szołtysek, Adama, Pawła, Zbigniewa Piekara, dziadków, Antoniego, Kazimierza Ratka, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Krzysteczko.

17.00

  1. Za ++ Henryka, Teresę Pyka, Karola, Jadwigę Pyka, Jana, Annę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Musioł, Hundzel, Kurpas i Loska.
  2. Za ++ Franciszka Jędryczka w rocznicę śmierci, żonę Marię, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Jana, Leokadię Mryka, rodzeństwo z obu stron, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, ++ dziadków, Marcina Promny, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok i Kuchta.

CZWARTEK – 1.07.2021 –

13.00

  1. Ślub: Patrycja Skrzypczyk – Arkadiusz Rudnik
    2.O Boże błogosławieństwo w intencji rodziców od nowożeńców.

18.00 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Wandę, Franciszka Janyga, Augustynę, Wiktora, Marka, Krzysztofa, Wandę Fojt, Annę, Wacława Głuch, Bertę, Pawła Jabłonka i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 2.07.2021 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Warnik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.

SOBOTA – 3.07.2021 – Święto św. Tomasza, Apostoła

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00 Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, rodziców, teściów, ++ z rodzin Domin, Nusse, Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Pyka i Kaziród.

NIEDZIELA – 4.07.2021 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda Kula w rocznicę śmierci, Henryka, Gertrudę Kula, Wilhelma, Marię Rybka, ++ dziadków, Stefana Szołtysek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Arkadiusza Falkus, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Otylię, Wincentego, Mariana Organiściok, Alojzego, Elfrydę, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Antoniego, Kornelię Karcz, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.

16.30 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, Gertrudę, Józefa Benisz, Florentynę, Teodora Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko i ++ z pokrewieństwa.