PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 maj – 3 czerwiec 2018

NIEDZIELA – 27.05.2018 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów maja.

10.30 Z okazji Dnia Matki o wieczną radość nieba dla naszej mamy Iwony Wawoczny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji parafian.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Dary Ducha Świętego i zdrowie w rodzinie.

PONIEDZIAŁEK – 28.05.2018 –

6.30 Za ++ Kunegundę, Jana Hirsz, Wandę, Jana Kisiela, Ilonę Laczek, ++ dziadków Kisiela, Hirsz, Swoboda i Nocoń.

1. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Stefana, Klarę Musioł, dziadków Swoboda, Musioł i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, jego rodziców, dziadków, Piotra, Annę, Pawła Nowak, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Herisz, Paździor, Roberta Kaplik, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Gertrudę, Henryka, Stefana Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 29.05.2018 – Wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej

18.00 Za ++ Emilię, Tomasza, Anielę Kowol, Elżbietę, Józefa, Bernarda, Franciszkę Matula, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, Sylwię Juraszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 30.05.2018 – Wsp. św Jana Sarkandra

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin i rocznicy ślubu dla Krystyny i Andrzeja oraz całej rodziny.

1. Za ++ Alojzego, Agnieszkę Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Agnieszkę, Alfonsa Mijacz, Różę, Augustyna Gajda, ++ z rodzin Mryka, Karwat i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Różę Kot na pamiątkę urodzin, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus, ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 31.05.2018 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

9.00 O Boże błogosławieństwo w intencji parafian.

16.30 Za + ks. Jana Kurpasa od kolegów z rocznika.

PIĄTEK – 1.06.2018 – Wsp. św. Jusytna

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicili NSPJ.

13.00 Ślub rzymski: Paweł Trocha – Daria Czyżewska.

1. Do Miłosierdzia Bożego MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40-tych urodzin Marka Kopel, z prośbą o zdrowie, opiekę na dalsze lata oraz błogosławieństwo Boże i zdrowie dla żony i synów.
2. Za ++ Gertrudę Macha w rocznicę śmierci, męża Teodora, Alojzego, Zofię Pawła Paździor, Annę, Franciszka Badura, ++ z rodzin Jagła, Krzysteczko i Kuchta.

SOBOTA – 2.06.2018 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

12.30 Ślub rzymski: Łukasz Dworaczek – Joanna Kowalczyk.

14.00 Ślub rzymski: Paweł Franczak – Barbara Musioł.

15.00 Do Bożego Miłosierdzia, za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie w intencji Jana Tabath z okazji urodzin.

18.00 Za ++ Gertrudę Musioł w rocznicę śmierci, męża Jana, Edmunda Kowol, ++ rodziców, 3 braci, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, wnuczkę, Kazimierza Strojny, Józefa Organiściok i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 3.06.2018 – IX Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Katarzynę, Adama, Stefana Szołtysek, Franciszka, Rozalię, Jana Rybka, rodzeństwo z obu stron, Różę, Alfreda Mryka, Wikora Dylus i ++ z pokrewieństwa.

10.30 W intencji rodzin złączonych w różach różańcowych rodziców modlących się za dzieci.

12.00 Do MB Nieustającej Pomocy, Serca Jezusowego z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Eryki Papkala, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Nikodem Wenda.

16.30 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Szołtysek i Miliczek.