PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 wrzesień – 4 październik 2020

NIEDZIELA – 27.09.2020 – XXVI Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów września.

10.30
1. Za ++ Lidię Gancarczyk w 5. rocznicę śmierci, męża Bernarda, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Kula, Szołtysek, Rybka, Michalski, Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Jana Pawlas od braci górników.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu świętego: Kacper Kowalski, Laura Czaja, Maksymilian Szymon, Alicja Żur, ich rodziców, chrzestnych i rodzeństwo.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 60. rocznicy urodzin Krystyny Gemander, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla solenizantki i całej rodziny.
Po Mszy św.: Chrzest św. – Amelia Witek.

PONIEDZIAŁEK – 28.09.2020 – Wsp. św. Wacława

6.30 Za ++ Ryszarda Woźnica na pamiątkę urodzin, brata Franciszka, rodziców, teściów, Agnieszkę Krzysteczko, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Marię, Franciszka Jędryczka, Jadwigę, Konrada, Antoniego, Henryka, Antoniego, Leonarda, Urszulę Kuchta, ++ dziadków, ++ z rodzin Zdzieblok, Widuch, Strzodka i Kasperczyk.
2. Za ++ Leokadię, Jana Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Gertrudę, Stefana, Józefa Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta, Kasperczyk i ++ kapłanów.

WTOREK – 29.09.2020 – Święto św. Archaniołów

6.30 Za ++ Pawła Roj w rocznicę śmierci, ojca Alojzego, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Annę, Edmunda Wilczyński, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Franciszka, Zofię Falkus, Teresę Matula, ++ z rodzin Falkus, Matula, Roj i Pilny.

ŚRODA – 30.09.2020 – Wsp. św. Hieronima

6.30 Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, dziadków, Konrada Długaj, Martę Kot, Antoninę Makselon, Jana Kopel, ++ z rodzin Pyka, Kula, Gołeczka, Jędrzejczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. Za ++ tatę Andrzeja Rożek na pamiątkę urodzin, ++ dziadków, teścia i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Różę, Alojzego, Agnieszkę, Małgorzatę, Pawła, Henryka Swoboda, Matyldę, Alojzego, Stefanię Jezusek, Rafała, Zofię, Jana Mucha, Marcina, Władysława Chraścina, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 1.10.2020 – Wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

6.30 Za ++ rodziców Rafała, Jadwigę Woźnica, Łucję, Józefa Hyba, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot, Irenę Kowalski, ++ chrzestnych, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ rodziców Gertrudę, Józefa Matula, Pawła, Magdalenę, Mariana Wyrobek, Sebastiana, Jana Wróbel, ++ dziadków z obu stron, Lidię Lauterbach, Teresę, Zdzisława Michoń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Annę i Józefa Spyra oraz Marię i Pawła Pyka, ++ dziadków z obu stron, córkę Katarzynę, ++ z rodzin Roj, Spyra, Pyka i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 2.10.2020 – Wsp. św. Aniołów Stróżów

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.
2. Za + Grażynę Tomecką od Wspólnoty Różańcowej.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Franciszka Rybka na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów, rodzeństwo z obu stron, Wiktora Dylus, Alfreda, Różę Mryka, ++ z rodzin Rybka, Szołtysek i ++ kapłanów.

SOBOTA – 3.10.2020 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

13.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy i Damiana Bartoszek z okazji 25-lecia ślubu.

18.00
1. Za ++ Marię, Pawła, Edmunda Kowol, 3 braci, Gertrudę, Jana, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Kazimierza Strojny i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Ryszarda, Romana, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, Sybilę Koczuła, Karola Mandrela, ++ z pokrewieństwa Jendrychowski, Sobczyk, Małek i Roj.

NIEDZIELA – 4.10.2020 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Stanisława Rybka, Stanisława, Gertrudę Mrozek, Różę Grodzki, Dariusza Ciszewski, Alfreda, Andrzeja Nowak, Jana Pawlas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Rybka, Marcisz i ++ sąsiadów.

10.30 Za + Jana Kisiela od współpracowników i wychowanków Szkoły Podstawowej w Paniówkach.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 50. rocznicy ślubu Anny i Tadeusza Nocoń oraz opiekę dla całej rodziny.

16.30 Za ++ ojca Alojzego Długaj na pamiątkę urodzin, mamę Serafinę, dziadków, rodziców chrzestnych, szwagrów oraz wszystkich ++ z rodzin Długaj, Skrzydeł, Pawlas i Niewiadomski.