PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 kwiecień – 5 maj 2019

NIEDZIELA – 28.04.2019 – Święto Miłosierdzia Bożego

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów kwietnia.

10.30 Za + ojca Romana Bartoszek na pamiątkę urodzin, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, Gancarczyk, Falkus, Strzodka, Jędryczka i Bujara.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30

PONIEDZIAŁEK – 29.04.2019 – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej 

6.30

18.00
1. Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, 2 synów, Kacpra, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła, Marię, Wojciechę Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Stanisława, Krystynę Sobota, Matyldę Piszczelok, Annę Kisiela, Helenę, Huberta Kotulla, Jana, Kornelię Ilnicki, Adelajdę Patoń, Stefanię Grymel oraz ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Sobota i Piszczelok.
2. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Helenę Biela, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, ks. Jana Kurpas i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 30.04.2019 – Uroczystość św. Wojciecha

6.30 Za ++ Jadwigę Finke, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Małgorzatę, Jerzego Swoboda, Alfreda, Ryszarda, Martę, Romana Teochgraber, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

13.00 Ślub: Sylwia Musioł – Mateusz Rempuszewski.

18.00
1. Za ++ Krystynę Badoń w 4. rocznicę śmierci, męża Stefana, rodziców, Genowefę, Romana Nocoń, Teresę, Rudolfa Badoń, Jadwigę Wyciślik, Annę, Józefa Piecha i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Gertrudę Pyka od rodzin Szczyrba i Żymełka.

ŚRODA – 1.05.2019 – Święto św. Józefa

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

15.00 Ślub: Agnieszka Cisowska – Dawid Wróblewski.

17.00 Za ++ Katarzynę, Henryka Lazar, Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostrę, szwagra, Irenę Omozik, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, Andrzeja Talecki, rodziców chrzestnych, ++ z rodzin Lazar, Wranik, Szołtysek i Musioł.

CZWARTEK – 2.05.2019 – Wsp. św. Atanazego 

6.30 

18.00
1. Za + Edwarda Kostrz w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Alfonsa, Agnieszkę, Bernarda, Alojzego Mijacz, Bronisława, Marię Witała, Mariolę Szymecką, Edwarda, Piotra, Alinę Kostrz, ++ z rodzin Mijacz, Hynisz, Szołtysek, Kowol, Mryka, Żymełka, Pyka i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – .05.2019 – Uroczystość NMP Królowej Polski

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

10.30 Za parafian.

12.00 Za + Gertrudę Pyka w 30. dzień po jej śmierci.

14.00 Ślub: Maria Głuch – Sebastian Smorz.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

SOBOTA – 4.05.2019 – Wsp. św. Floriana 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00
1. W intencji strażaków ku czci św. Floriana w dniu ich patronalnego święta.
2. Za ++ Alojzego, Elfrydę, Wilhelma, Rozalię, Joachima Szołtysek, Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z rodzin Szołtysek, Organiściok, Matula, Swoboda i Skutela.

NIEDZIELA – 5.05.2019 – III Niedziela Wielkanocna 

8.00 

10.30 Za ++ Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Ryszarda, Romana, Dariusza Jendrychowski, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, Sybilę Koczuła, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Małek i Roj.

12.00 Za ++ Marię, Eugeniusza, Zofię, Wiktora Słaboń, Stefanię, Jerzego Ratka, Mariana Katarzyńskiego, Stanisława Całkę i Zbigniewa Siestrzykowskiego.

16.30 Za ++ Maksymiliana, Klarę, Tomasza, Bolesława, Helenę Kubosz, Zofię, Ryszarda Macha i ++ dziadków.