PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 lipiec – 4 sierpień 2019
27 lipca 2019 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 28.07.2019 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Pawła, Różę, Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, ++ dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lena Izabela Kopiec, Filip Trocha, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

PONIEDZIAŁEK – 29.07.2019 – Wsp. św. Marty

1. Za ++ ojca Franciszka Loska na pamiątkę urodzin, mamę Anielę, Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Emila, Elfrydę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę Macha, Stefana, Elżbietę Rodewald, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Kowol, Loska.
2. Za wstawiennictwem św. Marty z prośbą o potrzebne łaski i podziękowanie za wszystkie otrzymane dla Koła Gospodyń Wiejskich oraz za ++ członkinie.

WTOREK – 30.07.2019 –

1. Za ++ Emilię, Edwarda, Bernarda Bartoszek, Roberta Szołtysek, Adama, Zbigniewa, Pawła Piekara, ++ dziadków Szołtysek, Krzysteczko, Piekara, Olszowski, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, i Krzysteczko.
2. Za ++ męża Grzegorza Romik na pamiątkę urodzin, rodziców Anielę i Zbigniewa, ojca Mieczysława Bryzik, szwagra Krzysztofa Szymoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 31.07.2019 – Wsp. św. Ignacego z Loyoli

1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 20-tej rocznicy ślubu Katarzyny i Grzegorza Woźnica, z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci i całej rodziny.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji Margaretek ks. Łukasza Wieczorka.

CZWARTEK – 1.08.2019 – Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego

14.00 Ślub rzymski: Joanna Celary – Martin Fietzek.

18.00 Za ++ Anielę, Emila Michalski, Helgę, Zygfryda Marek, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ignacego Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 2.08.2019 –

1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ
2. Za ++ Łucję Szołtysek, Wiktora, Łucję Szołtysek, Feliksa, Jadwigę Brzozok, Henryka Kuchta, Anielę Filipek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Swoboda, Kowol. Szczygieł i Rybka.

18.00 Za ++ Waldemara, Annę, Jerzego Gawliczek, Zofię, Alojzego Nalepa i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 3.08.2019 –

1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Za ++ Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek i ++ z rodziny Żymełka.

12.00 Ślub rzymski: Barbara Foks – Adam Czapelka.

18.00 Za ++ Zofię Musioł w 10. rocznicę śmierci, męża Pawła, Otylię, Romana Jachnik, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Marię, Pawła Pyka, Józefa, Irenę Furgoł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Musioł, Łukwiński i Malik.

NIEDZIELA – 4.08.2019 – XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Elżbietę, Henryka, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Adolfa, Marię, Leokadię, Marcina Wilk, Franciszkę Macha, Gertrudę Kraiński, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę Nocoń, Piotra, Jadwigę Drobik, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

1. Do Opatrzności Bożej w duchu wdzięczności za trud wychowania w intencji rodziców Łucji i Michała Foks oraz Agnieszki i Jarosława Czapelka od nowożeńców Barbary i Adama.
2. Za + Teresę Matula w 1. rocznicę śmierci.

16.30 Za ++ Marię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Gerarda, rodziców i dziadków, siostry Anielę i Elfrydę, szwagrów Roberta i Rajmunda oraz ++ z pokrewieństwa.