PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 listopad – 5 grudzień 2021
27 listopada 2021 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 28.11.2021 – I Niedziela Adwentu

8.00 Za solenizantów listopada.

10.30 W 85. rocznicę poświęcenia naszego kościoła – w intencji jego budowniczych, fundatorów i wszystkich parafian.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Alicja Jóźwik, Lena Wybraniec, Filip Kordys, Zofia Malczyk, Julia Janoszczyk, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Annę Piecha w 9. rocznicę śmierci, męża Józefa, teściów Krystynę, Stefana Badoń, ++ dziadków Jadwigę, Joachima Piecha, Marię, Alojzego Dudek, ++ z pokrewieństwa Dudek, Zalewski i Bartoszek.

PONIEDZIAŁEK – 29.11.2021 –

6.30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i pokój dla rodziny Daczkowskich.

1. Za ++ Renatę Pyka w rocznicę śmierci, Tadeusza, Gertrudę, Ludwika Pyka, Cecylię, Andrzeja Szapoczka oraz ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Różę Bartoszek w rocznicę śmierci, Pawła, Franciszkę, Stanisława Bartoszek, Serafinę, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas, ++ z rodzin Długaj, Bartoszek, Musioł, Pawlas i Kornas.

WTOREK – 30.11.2021 – Święto św. Andrzeja

6.30 Za + Łucję Spadek od Łucji i Marii.

18.00 Za ++ rodziców Emila, Gertrudę Nocoń, Nikodema, Gertrudę Kot, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 1.12.2021 –

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Wilhelma, Marię Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula, Jana Majowski i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Korneliusza Słomka w 4. rocznicę śmierci, Marię, Alfonsa Słomka, Katarzynę, Alojzego Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 2.12.2021 –

6.30 Za + Eryka Badura od Ireny i Haliny z Łączan.

1. Za ++ Romana, Dariusza, Ryszarda, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka, Pawła Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Sybilę Koczuła, Henryka Stareczek, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Mandrela i Roj.
  2. Za + Norberta Matula od wnuków i prawnuków.

PIĄTEK – 3.12.2021 – Wsp. św. Franciszka Ksawerego

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

1. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
  2. Za ++ Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z rodzin Szołtysek, Skutela, Pfajfer, Osiński, Szmit oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 4.12.2021 – Wsp. św. Barbary

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

11.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Barbary o błogosławieństwo Boże i opiekę w intencji górników i ich rodzin.

18.00 Za + Marka Piaseckiego w 30. dzień po śmierci.

NIEDZIELA – 5.12.2021 – II Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Franciszka, Waleskę, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Teresę, Norberta Matula, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ górników.

1. Za ++ Bolesława Bryłka i Małgorzatę Domin od sąsiadów z ul. Piaskowej i Zabrskiej.
  2. Do Bożej Opatrzności z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Marii Tajnert, siostry Alicji oraz rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z okazji urodzin w intencji Krystyny Czakańskiej.