PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 marzec – 4 kwiecień 2021
27 marca 2021 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 28.03.2021 – Niedziela Palmowa

8.00 Za solenizantów marca.

10.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Leona Żymełka z okazji 60. rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Eliza Skórniewska, Kinga Smorz, Krzysztof Sklorz, ich rodziców i chrzestnych.

1. Za ++ Bernarda Wilk w rocznicę śmierci, Alfreda, Marię, Adolfa, Leokadię, Marcina Wilk, Henryka, Elfrydę, Rafała Stalica, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Józefa Żogała, Franciszkę Macha, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Martyny Tajnert, brata Marcina, rodziców i chrzestnych.
3. Za ++ rodziców Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę, Jana Tajnert.

PONIEDZIAŁEK – 29.03.2021 –

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez Niepokalane Serce Maryi za nieprzyjaciół Kościoła Świętego oraz tych, którzy nie poznali miłości Jezusa Chrystusa, z prośbą o ich nawrócenie.

1. Za ++ Franciszka Sobota w rocznicę śmierci, żonę Renatę, rodziców z obu stron, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Alojzego Paździor na pamiątkę urodzin, dziadków Paździor, Badura, Kołodziej, Kula i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 30.03.2021 –

6.30 Za + Henryka Pilny od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

18.00 Za ++ Jana Żymełka na pamiątkę urodzin, rodziców Marię i Sylwestra w rocznice śmierci, Łucję, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, ++ dziadków, ++ z rodzin Mryka, Żymełka, Szołtysek, Bartoszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 31.03.2021 –

6.30 Za ++ Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Marię, Józefa Pakura, Łucję, Jadwigę, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z rodzin Tabath, Swoboda, Teichgraber i ++ kapłanów.

1. Za + Jana Pawlas w 1. rocznicę śmierci.
2. Za + Teresę Fajkis, męża Nikodema, wnuka Grzegorza od rodziny Reichel.

CZWARTEK – 1.04.2021 – Wielki Czwartek

18.00 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej
1. Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.
3. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

PIĄTEK – 2.04.2021 – Wielki Piątek

18.00 Ceremonie Wielkiego Piątku

SOBOTA – 3.04.2021 – Wielka Sobota

20.00 Wigilia Paschalna Za parafian.

NIEDZIELA – 4.04.2021 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

8.00 Z prośbą o szybki powrót do zdrowie Witolda Sosnala.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Rity w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i zdrowie dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy urodzin Marcina Musioł oraz ku czci św. Kosmy i Damiana w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 30. lecia Apteki Prywatnej „Medico” w Paniówkach.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko w 7. rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Alfonsa Szymeczko, teściów Cecylię i Roberta Papkala, szwagrów Czesława Grabińskiego, Czesława Mercik, Alfonsa, Teresę Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Dziękczynna z okazji 35. rocznicy Chrztu Świętego Agnieszki i Aleksandra.