PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 sierpień – 4 wrzesień 2022
27 sierpnia 2022 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 28.08.2022 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za solenizantów sierpnia.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Kacper Kaim, Judyta Miliczek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Mariana Buchała w rocznicę śmierci, jego rodziców Annę, Gerarda, Wiktora, Gabrielę Buchała, Marię, Szczepana Musioł, ++ dziadków Bartoszek, Musioł, Buchała, Kot, ++ chrzestnych, Janusza Fojt i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 29.08.2022 – Wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

1. Za ++ mamy Łucję i Marię na pamiątkę urodzin, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, Jana, Sylwestra Żymełka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Szołtysek, Mryka i Żymełka.
2. Za + Urszulę Górecką od rodzin Ratka i Hirsz.

WTOREK – 30.08.2022 –

6.30 Za ++ Władysława, Dariusza, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Gertrudę, Ottona, Bolesława Bryłka, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 31.08.2022 – Święto św. Bartłomieja

1. Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski z okazji 50. urodzin Romana oraz 25. rocznicy ślubu Romana i Izabeli Domin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata dla solenizantów i całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Małgorzatę i Pawła Domin, ojca Ignacego Bartoszek i ++ ojców chrzestnych Franciszka Kozubek i Emila Michalski.
3. Za + Antoniego Kula od koleżanek i kolegów z rocznika 1951.

CZWARTEK – 1.09.2022 –

6.30 Za ++ Marię, Walentego Musioł, Szymona, Łucję, Maksymiliana Gawlik, Pawła, Matyldę Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Ignacego Bartoszek, Hildegardę, Karola Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa.

8.00 W intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Paniówkach z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

18.00 Za + Józefa Organiściok, rodziców, teścia, Józefa Kowol, Huberta Piecha, dziadków, Ewalda, Piotra Brosz, Elfrydę, Ryszarda Kleczka, Bożenę Musiał i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 2.09.2022 –

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

1. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. W intencji małżonków Patrycji i Bartłomieja w 10. rocznicę ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci Leny, Gabriela i Hanny.

SOBOTA – 3.09.2022 – Wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

12.00 Ślub: Arkadiusz Paniczek – Joanna Małeczek.

13.30 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za wszelkie łaski z okazji 25. rocznicy ślubu Beaty i Kazimierza Włodarczyk, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.
2. Za ++ Rajmunda, Zofię, Teodora Szołtysek, Andrzeja Nowak, Marię Żymełka, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Promny, Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 4.09.2022 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Grażynę Tomecką, Erykę, Romana, Henryka Macha, Florentynę, Leopolda, Stefana Tomecki, ++ dziadków, ++ z rodzin Loska, Duda, Bryłka, Roj i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + Ryszarda Jeutner od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

1. Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy – Jolanta i Marcin Gatner dziękują za wspólnie przeżyte 25 lat w małżeństwie, za wszelkie otrzymane łaski i proszą o błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego na dalsze lata dla całej rodziny.
2. Za ++ Maksymiliana Kubosz, Alojzego, Krzysztofa Gatner, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kubosz i Gatner.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Gabriela Poborska.

14.00 Ślub: Dawid Dziobiński – Patrycja Krawczyk.

16.30 Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Pawła Mazurek, Łucję, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.