NIEDZIELA 29.12.2024 Niedziela Świętej Rodziny

8.00 Za + syna Sebastiana Wróbel o wieczną radość w Domu Ojca.

10.30 Za ++ Eugeniusza Jonda, siostrę Renatę, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i ++ sąsiadów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Ksawery Niestrój, Hanna Malczyk, ich rodziców i chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK 30.12.2024

6.30 Za ++ Marię Gancarczyk w rocznicę śmierci, męża Alfreda, rodziców, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko, Mariolę Szymecką, ++ z pokrewieństwa Gancarczyk, Michalski, Żymełka, Pyka i Szołtysek.

WTOREK 31.12.2024

17.00 Za parafian na zakończenie roku.

ŚRODA 1.01.2025 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów.

11.00 O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Świętej Bożej Rodzicielki Maryi dla rodziny Krzysteczko.

16.00 Za ++ Zofię, Teodora Szołtysek, Andrzeja, Helenę, Bolesława Nowak, ++ dziadków, rodzeństwo, Anielę, Romana Fajkis, Marię, Franciszka Rybka, ++ z rodziny Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK 2.01.2025

6.30 Za ++ Pawła Pyka na pamiątkę urodzin, żonę Marię, Elżbietę, Benedykta, Dorotę, Ryszarda Kupka, Katarzynę Koźlik, Kornelię, Alojzego, Leona Promny, ++ dziadków, Renatę, Tadeusza Pyka, ++ chrzestnych, Janusz Kmiotek, ++ z rodzin Pyka, Malik, Łukwiński i Jachnik.

PIĄTEK 3.01.2025

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00 W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

SOBOTA 4.01.2025

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

15.00 W intencji Amelii Wyrobek z okazji 18. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże prowadzenie i Dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

17.00 Za ++ Elżbietę Długaj w 1. rocznicę śmierci, jej męża Roberta Długaj, ich rodziców z obu stron o wieczną radość w niebie.

NIEDZIELA 5.01.2025 Święto Chrztu Pańskiego

8.00 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Edwarda, Henryka, Gertrudę, Antoniego Kula, ++ dziadków, Józefa Gajdzik, Stefana Szołtysek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Erwina Nocoń, Arkadiusza Falkus, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

11.00 Za ++ męża Edwarda Pierchała w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, dziadków, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa Woźnica i Pyka.

16.00 Za ++ Teresę Woźnica w rocznicę śmierci, męża Gerarda, rodziców, teściów, szwagra Teodora, Jana, Józefa, szwagierkę Gertrudę, Mariannę, Leona Rudnik, Teresę, Ewalda Hynisz i ++ z rodzin Kopernik, Woźnica, Draga i Grzęda.