PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29 lipiec – 5 sierpień 2018
28 lipca 2018 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 29.07.2018 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

10.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy i Aniołów Stróżów jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinach Lempa, Noras i Bartoszek.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Marty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Małgorzaty i Konrada Bartnickich z okazji 1. rocznicy ślubu.

PONIEDZIAŁEK – 30.07.2018 –

1. Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo św. Marty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo dla Koła Gospodyń Wiejskich z Paniówek.
2. Za ++ Elfrydę, Henryka, Rafała Stalica, Alfreda, Bernarda, Adolfa, Marię Wilk, Franciszkę Macha, Gertrudę Kraiński, Tomasza Mryka, Agnieszkę Nocoń, Małgorzatę Kruszyna, Piotra, Jadwigę Drobik oraz dusze opuszczone.

WTOREK – 31.07.2018 – Wsp. św. Ignacego z Loyoli

6.30 Za ++ Łucję Szołtysek, Wiktora, Łucję Szołtysek, Feliksa, Jadwigę Brzozok, Henryka Kuchta, Anielę Filipek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Swoboda, Kowol, Szczygieł i Rybka.

ŚRODA – 1.08.2018 – Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Jadwigę Mryka w rocznicę śmierci, męża Roberta, syna Zygmunta, Ludwika, Marię Skrzypczyk, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Piotra Dubietko w 30. dzień po śmierci, rodziców Bernarda i Różę Dubietko, brata Antoniego i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 2.08.2018 –

1. Za ++ Alfreda Gancarczyk w rocznicę śmierci, żonę Marię, ++ rodziców, Grzegorza Krzysteczko, Rafała Nocoń, ++ z pokrewieństwa Gancarczyk i Michalski.
2. Za + Jadwigę Szmidt od znajomych.

PIĄTEK – 3.08.2018 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ mamę Anielę Romik w rocznicę śmierci, ojców Zbigniewa i Emila Piszczelok.

SOBOTA – 4.08.2018 – Wsp. św. Jana Marii Vianney’a

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00 Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Pawła, Różę Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, ++ dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 5.08.2018 – XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Emilię Bartoszek, syna Edwarda, męża Bernarda, Adama, Pawła, Zbigniewa Piekara, Roberta Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Krzysteczko i Ratka.

10.30 Za ++ Halinę Kowol na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, zięcia Janusza Głodała, braci Alfreda, Norberta Kowol, Zofię, Emila Goławski, Ignacego Nocoń, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa Sztuba, Głodała, Kurpas, Szindler i Roskosz.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Bronisławy i Grzegorza z okazji 30-tej rocznicy ślubu i 55-tej rocznicy urodzin Grzegorza.