PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29 maj – 5 czerwiec 2022

NIEDZIELA – 29.05.2022 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Za solenizantów maja.

10.30 Za + Witolda Sosnal na pamiątkę urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Maria Fojt, Tymoteusz Dudek, Izabela Tomecka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo dla Eweliny i Tomasza w 4. rocznicę ślubu.

PONIEDZIAŁEK – 30.05.2022 – Wsp. św. Jana Sarkandra

6.30 Za + Iwonę Wawoczny.

1. Za ++ Henryka, Teresę Pyka, Karola, Jadwigę Pyka, Jana, Annę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Musioł, Hundzel, Kurpas i Loska.
2. Za ++ Helenę, Herberta, Teresę, Wiktora, Stefanię, Lucjana Szołtysek, Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Anielę, Ignacego, Edmunda, Weronikę Krzysteczko, Gertrudę, Pawła Swoboda, Małgorzatę, Leona Krzysteczko, Jarosława Dreja, Łucję Wittek i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 31.05.2022 – Święto Nawiedzenia NMP

6.30 Za + Jerzego Graniczny w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Różę Kot na pamiątkę urodzin, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Henryka Halasz, Erwina Nocoń, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 1.06.2022 –

8.00 W intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Matyldę, Joachima, Anielę Kowol, Eryka Kruszyna, Urszulę Winszczyk, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Henryka, Pawła, Jadwigę Duda, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, ++ z pokrewieństwa Macha, Tomecki, Loska, Bryłka, Włodarz, Pilny, Kuberek, Oleś, Wiertelorz i dusze opuszczone.

CZWARTEK – 2.06.2022 –

6.30 Za + Eryka Włodarz w 30. dzień po śmierci.

1. Za ++ rodziców Teresę, Ewalda Hynisz, Teresę, Gerarda Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Mijacz, Kopernik, Kubicki, Rudnik, Szołtysek, Kowol, Kostrz, Matuszewski, Kołodziej i Bednarczyk.
2. Za ++ Erykę Papkala na pamiątkę urodzin, męża Konrada, ++ z pokrewieństwa Papkala, Hofman, Szymura i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 3.06.2022 – Wsp. św. Karola Lwangi i Towarzyszy

6.30 W intencjach czcicieli NSPJ.

1. Za ++ Stefana, Jadwigę, Alfonsa Woźnica, Zofię, Jadwigę, Pawła Górecki, Anielę, Hermana Kleibert, Damiana Szołtysek, Pawła Bartoszek, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ rodziców Jadwigę, Rafała Woźnica, Łucję, Józefa Hyba, ++ dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot, ++ z rodzin Fyderek, Trojan, oraz chrzestnych i sąsiadów.

SOBOTA – 4.06.2022 –

1. W intencjach Żywego Różańca.
2. W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi.

14.00 O Boże błogosławieństwo w intencji Anny Kowol z okazji 50. urodzin.

1. Za ++ Gertrudę Musioł w rocznicę śmierci, męża Jana, Edmunda, Marię, Pawła Kowol, 3 braci, ++ z rodzin Musioł, Mijacz, Wranik Strojny i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Małgorzatę Pilny w 2. rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Pilny, Botor, Kot, Małyszek i Woźnica.

NIEDZIELA – 5.06.2022 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 Za ++ rodziców, dziadków i braci.

10.30 Za + Ewalda Brosz na pamiątkę 80. urodzin od żony, dzieci i wnuków.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Jana Kantego jako podziękowanie za 55 lat posługi kapłańskiej ks. Jana Piwczyka, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

14.00 Ślub: Paweł Kowalczyk – Dorota Makselon.

16.30 Za ++ Alojzego Kołodziej na pamiątkę urodzin, żonę Marię, Agnieszkę, Marię Kołodziej, Wiktora, Agnieszkę Morgała, Romana Górecki, Piotra Żyła, Konrada, Monikę Hawełka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Stachura, Swoboda, Janota, Luks i Długaj.