PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29 sierpień – 5 wrzesień 2021

NIEDZIELA – 29.08.2021 – XXII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów sierpnia.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Anastazja Sara Czenczek, Maksymilian Szołtysek, Ignacy Hawlicki, Maja Wiktoria Kras, Barbara Maria Buss.

16.30 Za ++ Mariana Buchała w rocznicę śmierci, Annę, Gerarda, Wiktora Buchała, Szczepana Musioł, dziadków Bartoszek, Kot, Musioł, Buchała, Janusza Fojt, ++ chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 30.08.2021 –

18.00

 1. Za ++ Gerarda Woźnica w rocznicę śmierci, Marię, Bernarda Woźnica, Leona Rudnik, Jadwigę, Antoniego Kopernik, Teodora Kubicki, Teresę, Ewalda Hynisz, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Kopernik, Draga, Matuszewski, Rudnik i Grzęda.
 2. Za + Barbarę Dolińską w 30. dzień po śmierci.

WTOREK – 31.08.2021 –

6.30 Za ++ Władysława, Dariusza, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Gertrudę, Ottona Bryłka, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 1.09.2021 –

8.00 W intencji naszych seniorów, emerytów i rencistów.

17.00

 1. Za ++ mamy Łucję, Marię na pamiątkę urodzin, Konrada Szołtysek, Jana, Sylwestra Żymełka, Amalię Mryka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Szołtysek, Żymełka i Mryka.
 2. W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach na rozpoczęcie roku szkolnego.

CZWARTEK – 2.09.2021 –

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, ks. Jana Kurpas, Teresę, Rudolfa Luks, Wiktorię Pilny, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

 1. Za ++ Józefa Szołtysek w rocznicę śmierci, Romana, Julię, Leona Szołtysek, Annę, Emanuela Musioł, Jadwigę, Alfonsa Włodarz, Gertrudę, Gerarda Grodoń, Pawła Bartoszek, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok, Antoniego Liszok, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.
 2. Za ++ Rajmunda, Marię, Wiktora Szołtysek, 2 synów i synową Marię, Teodora, Franciszkę Promny, synów i synowe, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 3.09.2021 – Wsp. św. Grzegorza Wielkiego

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00

 1. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
 2. Za ++ Marię, Walentego Musioł, Szymona, Łucję Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 4.09.2021 –

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00

 1. Za ++ Adelajdę Paszek na pamiątkę 100. rocznicy urodzin, męża Józefa, rodziców z obu stron, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. Za ++ męża i ojca Bronisława Musioł na pamiątkę 70. urodzin, jego rodziców i teściów.

NIEDZIELA – 5.09.2021 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00

 1. Za ++ Franciszka, Agnieszkę, Piotra Roj, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Roj, Falkus i ++ kapłanów.
 2. (ks. Sebastian poza parafią) Za ++ Grażynę Tomecką w 1. rocznicę śmierci, brata Henryka, rodziców Erykę, Romana Macha, teściów Florentynę, Leopolda Tomecki, szwagra Stefana, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Jana, Bernarda, Pawła, Zofię Mryka, Anielę, Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Unfericht, Uciecha, Kowol i Macha.

12.00 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla Mateusza Mryka z okazji 18. urodzin.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Rodziny jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 10. rocznicy ślubu Jolanty i Marcina Szołtysik oraz 40. urodzin Marcina, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla małżonków, ich dzieci oraz całej rodziny.