PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29 styczeń – 5 luty 2023

NIEDZIELA – 29.01.2023 – IV Niedziela Zwykła

8.00 W intencji solenizantów stycznia.

10.30 Za ++ Lidię Lauterbach w rocznicę śmierci, rodziców Małgorzatę i Herberta Bartoszek, teściów Annę i Teodora Lauterbach, szwagierki, szwagrów, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Helenę Biela, Mariana Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Maksymilian Wawoczny, Pola Krzysteczko, Milena Pyka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Genowefę Szindler w 1. rocznicę śmierci i + męża Zygmunta.

 

PONIEDZIAŁEK – 30.01.2023 –

6.30 Za + Martę Strzoda od sąsiadów.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Sebastiana z okazji urodzin.
2. Za ++ mamę Cecylię Bartoszek w rocznicę śmierci, ojca Romana, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, Gancarczyk, Falkus, Strzodka, Jędryczka, Bujara, Zawisza, Szołtysek, Włodarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za ++ Annę Kot, 2 mężów, ich rodziców, Henryka, Matyldę, Jana Swoboda, Marię, Edmunda Jachnik, Magdalenę, Jerzego Medias, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Malik, Łukwiński, Borkowy i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

WTOREK – 31.01.2023 – Wsp. św. Jana Bosko

6.30 Za ++ Rajmunda Szołtysek w rocznicę śmierci, Zofię, Teodora Szołtysek, Andrzeja Nowak, Marię Żymełka, ++ dziadków, rodziców chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Promny, Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ ojca Ignacego Bartoszek na pamiątkę urodzin, Oswalda, Alfreda Bartnik, Emila, Anielę Michalski, oraz ++ dziadków Bartoszek, Musioł, Bartnik, Mryka.

 

ŚRODA – 1.02.2023 –

8.00 W intencji naszych seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Adelajdę Musioł w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Anetę Waniek, Leona, Alfreda Nocoń, ++ dziadków i ++ z rodzin Niestrój, Morawiec, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Ryszarda Woźnica w rocznicę śmierci, syna Janusza, Franciszka, Antoniego, Genowefę Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka, Dorotę Kłos, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę, Stanisława Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 2.02.2023 – Święto Ofiarowania Pańskiego

6.30 Za ++ Marię Długaj od sąsiadów z ul. Zwycięstwa, Gliwickiej, Wodnej i Kłodnickiej.

9.00 O łaskę zdrowia i potrzebne siły w chorobie dla ks. Jana od parafian.

18.00 Za ++ Franciszka, Łucję, Herberta Musioł, Stefana, Klarę Musioł, ++ dziadków Swoboda, Musioł i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 3.02.2023 –

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Edwarda, Henryka, Gertrudę, Antoniego Kula, Józefa Gajdzik, Stefana Szołtysek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Erwina Nocoń, Arkadiusza Falkus, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

 

SOBOTA – 4.02.2023 –

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ ojca Stefana Kurpas, ojca chrzestnego Jana Pawlas, ++ z rodziny Kurpas, Krzysteczko, Długaj i Makselon.
2. Za ++ Henryka, Elfrydę, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Marię, Adolfa Wilk, Franciszkę Macha, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Tomasza Mryka, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Małgorzatę, Józefa Kruszyna, Jadwigę, Piotra Drobik, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

 

NIEDZIELA – 5.02.2023 – V Niedziela Zwykła

8.00 Za + Jana Nieradzik w 1. rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa Nieradzik, Janoszka, Kurda, Bednar, Wojtasek, Lasota, Tomanek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Ludwika Skrzypczyk w rocznicę śmierci, żonę Marię, Zygmunta, Roberta, Jadwigę Mryka, ++ dziadków, Adelę, Erwina Franik, ++ z rodzin Polnik, Hanusz, Mryka, Skrzypczyk u dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ Wiesława Jaszkowic, Annę, Karola, Romana Roskosz, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Genowefę, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ojca Pio z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Brosz.