PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 3 – 10 czerwca 2018

NIEDZIELA – 3.06.2018 – IX Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Katarzynę, Adama, Stefana Szołtysek, Franciszka, Rozalię, Jana Rybka, rodzeństwo z obu stron, Różę, Alfreda Mryka, Wikora Dylus i ++ z pokrewieństwa.

10.30 W intencji rodzin złączonych w różach różańcowych rodziców modlących się za dzieci.

12.00 Do MB Nieustającej Pomocy, Serca Jezusowego z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Eryki Papkala, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Nikodem Wenda.

16.30 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Szołtysek i Miliczek.

PONIEDZIAŁEK – 4.06.2018 – 

6.30 Za + Edwarda Kostrz w 30. dzień po jego śmierci.

18.00
1. Za ++ Teresę Pindur w 7. rocznicę śmierci, rodziców Pawła, Franciszkę, Ewalda, Erykę Pindur, Jerzego, Łucję Stalica, ++ rodziców, siostrę Edeltrautę Cieplik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Alojzego Kołodziej na pamiątkę urodzin, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Stachura, Swoboda, Długaj, Janota, Hawełka i Morgała.

WTOREK – 5.06.2018 – Wsp. św. Bonifacego

6.30 

18.00 Za ++ Roberta, Otylię Koleczko, Gertrudę, Marię, Jana, Apolonię Smorz, Marię, Antoniego Krystek, Alojzego Baraniok, Henryka Woźnica, Pawła Adamczyk, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 6.06.2018 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ dziadków Wandę i Waltra Szaforz, Kornelię i Jana Radek, syna Bernarda, Elfrydę, Alfonsa Musioł, Emilię i Wilhelma Rożek.
2. Za ++ Gertrudę, Ryszarda Musioł, Kurta, Annę, Pawła, Waltra Kuta, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 7.06.2018 – 

6.30 Za ++ Gertrudę Pyka w rocznicę śmierci, Ludwika, Renatę Pyka, ++ teściów, Barbarę, Juliusza Michalski, Tomasza, Genowefę Pyka, ++ z pokrewieństwa Pyka i Michalski.

14.00 Ślub rzymski: Mateusz Sitko – Magdalena Kuźnik.

18.00
1. Za ++ syna Leona w rocznicę śmierci, Alfreda Nocoń, Anetę Waniek, Iwonę Wawoczny, ++ rodziców, ++ z rodzin Nocoń, Kotlorz, Gemander, Moryc, Szołtysek, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Anetę Waniek na pamiątkę urodzin, ojca Leona Nocoń i ++ z rodziny.

PIĄTEK – 8.06.2018 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30

16.00 W intencji uczniów klas III gimnazjum, wychowawców, nauczycieli i rodziców jako podziękowanie na zakończenie edukacji gimnazjalnej, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata nauki.

18.00
1. Za ++ Marię, Wiktora, Edmunda Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Jolantę Mryka, Romana Bartoszek, ks. Jana Kurpas i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Anielę, Emila Michalski, Elżbietę, Józefa Mryka, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Gretę Wita, Edmunda Szołtysek, Anielę, Ewalda Szymura, Ignacego Bartoszek, Emilię Kleczka, Łucję Czopek i ++ kapłanów.

SOBOTA – 9.06.2018 – Wsp. Niepokalanego Serca NMP

6.30 Za ++ Wiktora Piszczelok w 3. rocznicę śmierci, Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Annę, Wiktora Piszczelok, 2 synów, synową, Henryka Nieradzik, Jana, Gerdę Grzywok, Justynę Rybka, ++ z rodzin Kowol, Piszczelok i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię Belok w rocznicę śmierci, Julię, Pawła, Amandę, Alfonsa Belok, Czesława, Klaudię, Józefa, Teresę Reszel, ich rodziców, rodzeństwo, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Cecylię, Mieczysława Kowalczyk, Urszulę, Stefana Króliczek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 10.06.2018 – X Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda, Piotra, Alinę Kostrz, Renatę Pyka, Agnieszkę, Alfonsa, Alojzego, Bernarda, Romana Mijacz, Marię, Bronisława Witała, Antoniego Dragon, Anielę Kowol, Agnieszkę, Alojzego Mryka, ++ z rodzin Hynisz, Szołtysek, Żymełka i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Pawła, Jana, Henryka Malik, Józefa, Gertrudę, Martę Woźnica, Anielę, Zbigniewa Romik, Andrzeja, Sabinę Rożek, Michała Rosa, Matyldę, Pawła Kot syna Pawła, Krystynę, Albinę, Aleksandra Richter, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Bartosz Rosak, Wiktor Stolarz, Klementyna Górecka, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Emila Kubicki, jego rodziców i rodzeństwo, Agnieszkę, Pawła, Anielę, Franciszka Loska, Jana, Kunegundę Hirsz, Franciszka, Gertrudę Macha i ++ z pokrewieństwa.