PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 3 – 10 maj 2020
2 maja 2020 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 3.05.2020 – IV Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię Nocoń, dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Romana, Genowefę Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Za ++ Marię, Eugeniusza, Zofię, Wiktora Słaboń, Stefanię, Jerzego Ratka, Mariana Katarzyńskiego, Stanisława Całka, Zbigniewa Siestrzykowskiego.

12.00 O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla tegorocznych maturzystów.

16.30 Za ++ Alfonsa Mijacz, Edwarda Kostrz w rocznicę śmierci, Mariolę Szymecką, Agnieszkę, Bernarda, Alojzego Mijacz, Piotra, Alinę Kostrz, Marię, Bronisława Witała i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 4.05.2020 – Wsp. św. Floriana

6.30 Za + Jana Pawlas od rodziny Kurpas.

1. Ku czci św. Floriana w intencji strażaków z naszej parafii i ich rodzin.
2. Za ++ Stefana Bartoszek w rocznicę śmierci, Marię, Krystynę, Annę, Lucynę Bartoszek, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę, Joachima Woźnica, Annę Rzepka, Antoniego, Alojzego Macha, ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 5.05.2020 –

6.30 Za + Stefana Kurpas od chrześniaków Aleksandra i Arkadiusza z rodzinami.

18.00 Za ++ Alojzego, Elfrydę, Wilhelma, Rozalię, Joachima Szołtysek, Mariana, Wincentego, Otylię Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda i Skutela.

ŚRODA – 6.05.2020 – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Wiktora, Marię, Edmunda Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Romana Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię, Eryka, Leona, Franciszka, Renatę Sobota, Jerzego, Helenę Stelmach, Gertrudę, Stanisława Sowa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 7.05.2020 –

6.30 Za + Stefana Kurpas od syna z rodziną.

1. Za ++ Matyldę Kowol w rocznicę śmierci, męża Joachima Kowol, Eryka Kruszyna, Anielę Kowol, Urszulę Winszczyk, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Kowol, Musioł, Kruszyna i Fojt.
2. Za ++ Maksymiliana Kubosz w rocznicę śmierci, Klarę, Tomasza, Bolesława, Helenę Kubosz, Leona Krzysteczko, Gerarda Nocoń, Różę, Józefa Gabor, Alojzego Gatner, ++ z rodzin Macha, Swoboda i Górka.

PIĄTEK – 8.05.2020 – Uroczystość św. Stanisława

6.30 Za ++ Jana Pawlas i Franciszka Kozubek od rodzin Brosz i Bizuk.

1. Za + Bożenę Musielak w 1. rocznicę śmierci i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Marię, Wilhelma, Bernarda, Franciszka, Różę, Martę, Antoniego, Jana, Piotra Dubietko, Józefę Krzysteczko, Gertrudę, Pawła Maruszczyk, dziadków, Rafała, Benedykta Nocoń, Marię Sienkiewicz, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 9.05.2020 –

6.30 Za ++ Norberta. Walerię, Antoniego, Konrada Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Wiktora Mazurek w 7. rocznicę śmierci, Różę, Pawła, Zofię Mazurek, Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Łucję, Konrada Szołtysek, Konrada Malcherek, Dominika Spadek, Jana Muszalik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.,
2. O wieczną radość w rocznicę śmierci + Iwony Wawoczny i ++ z rodziny.

NIEDZIELA – 10.05.2020 – V Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ ojca Henryka Malik, teściów Janinę, Jana Nocoń, zięcia Marcina Malec, Renatę, Zygmunta Kozubek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Filipa Kowol, jego rodziców i chrzestnych.

12.00  Za ++ Kasię Styszko w 10. rocznicę śmierci, Janinę, Tadeusza Styszko, ++ z rodzin Styszko, Wierbiłowicz, Podkowa i Skonieczko.

16.30  Za ++ Teresę, Pawła, Justynę Rybka, Małgorzatę, Gerarda Zdzieblok, dziadków, rodzeństwo, rodziców chrzestnych, sąsiadów i + Henryka Banasik.