PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 30 czerwiec – 7 lipiec 2019

NIEDZIELA – 30.06.2019 – XIII Niedziela Zwykła 

8.00 Za ++ Piotra Dubietko w 1. rocznicę śmierci, rodziców Bernarda i Różę, brata Antoniego Dubietko, ++ chrzestnych, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Marię, Teofila Matula, Zygmunta Szindler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Martę, Ludwika Wróblewski, Halinę, Alojzego Kowol, Teresę Matula, ks. Jana Kurpas, Janusza Głodała, Wiesława Jaszkowic, Joachima Grzywok, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Mai Surdyka.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Sonia Szołtysek, Iga Dragon, Hubert Głodała.

16.30

PONIEDZIAŁEK – 1.07.2019 – 

18.00
1. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.
2. Za + Andrzeja Rozmus od sąsiadów z ul. Gliwickiej.

WTOREK – 2.07.2019 – 

6.30
1. Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, rodziców, teściów, ++ z rodzin Domin, Nusse, Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Marię Badura od rodziny Soczyńskich.

ŚRODA – 3.07.2019 – Święto św. Tomasza

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za + Marię Badura od Klimka z żoną i dziećmi.
2. Za ++ Władysława Tabath w rocznicę śmierci, wnuczkę Agnieszkę, Gertrudę, Antoniego, Benedykta Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Zbigniewa Gawlik, Gerarda Rzepka, ++ z pokrewieństwa Tabath, Swoboda i Teichgraber.

CZWARTEK – 4.07.2019 – 

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okajzi 50-tych urodzin Mariusza Jachnik, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
2. Za + Bożenę Musielak od wychowawców, koleżanek i kolegów z rocznika 1962.

PIĄTEK – 5.07.2019 – 

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.
2. Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, ks. Jana Kurpas, ++ z rodzin Janota, Matula, Falkus, Kołodziej, Pilny, ++ kapłanów i siostry zakonne.

18.00 Za ++ Teodora Szołtysek w rocznicę śmierci, Andrzeja Nowak, Paulinę, Wilhelma, Katarzynę, Adama, Jana, Martę, Franciszka, Annę, Gertrudę, Henryka, Stefana, Rajmunda Szołtysek, Franciszka Rybka, Anielę, Romana Fajkis, Dolores, Gerarda Grześka, Helenę Biela.

SOBOTA – 6.07.2019 – Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Za ++ Łucję w 6. rocznicę śmierci, męża Jerzego, rodziców z obu stron, Edeltrautę, Helmuta Cieplik, Pawła, Franciszkę, Teresę, Erykę, Ewalda Pindur, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za + Edmunda Szołtysek w 2. rocznicę śmierci.

NIEDZIELA – 7.07.2019 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Teresę Hynisz w 2. rocznicę śmierci, męża Ewalda, Gerarda Woźnica, ++ z rodzin Hynisz, Woźnica, Mijacz, Kopernik, Rudnik, Szołtysek, Kowol, Kostrz, Rusin, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30

16.30 Za ++ Alojzego Bryłka, jego rodziców, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Erykę, Romana Macha, Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Teresę, Józefa Król, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.