PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 30 wrzesień – 7 październik 2018

NIEDZIELA – 30.09.2018 – XXVI Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów września.

10.30 Za ++ Lidię Gancarczyk w 3. rocznicę śmierci, męża Bernarda, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ tatę Andrzeja Rożek, Augustyna, Sabinę Rożek, Pawła Malik, Dominika Spadek, Michała Rosa, ++ z pokrewieństwa Malik, Woźnica, Romik, Kot i dusze w czyśccu cierpiące.
Po Mszy św: Chrzest Święty – Alicja Obetkon.

16.30 Za ++ Alojzego, Serafinę Długaj, Zygmunta, Janinę Skrzydeł, Krystynę Skrzydeł, Pawła Bartoszek, Ryszarda Kowalczyk, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z pokrewieństwa Długaj, Skrzydeł i Pawlas.

PONIEDZIAŁEK – 1.10.2018 – Wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

6.30 Za ++ Erykę na pamiątkę urodzin, Romana, Franciszka, Gertrudę Macha, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Florentynę, Leopolda, Stefana Tomecki, Anielę, Franciszka Loska, Alojzego Bryłka, Edwarda, Anielę, Józefa, Herberta Loska, Franciszka, Piotra Roj, ++ z pokrewieństwa Mierzwa, Skiba i Macha.

1. Za ++ Annę, Edmunda Wilczyński, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jana i Helenę Krauze.

WTOREK – 2.10.2018 – Wsp. św. Aniołów Stróżów

6.30 Za ++ Franciszka Rybka na pamiątkę urodzin, Wiktora, Bożenę Dylus, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Rybka, Szołtysek, Dylus, Mijacz oraz ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Annę, Józefa Spyra, Marię, Pawła Pyka, ++ dziadków z obu stron, wnuczkę Katarzynę, ++ z rodzin Roj, Spyra, Pyka, Krzysteczko, Kurpas, Sobota, ++ kapłanów.

ŚRODA – 3.10.2018 –

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji emerytów, rencistów i seniorów parafii.

1. Za ++ Marię Kowol, męża Pawła, synów Edmunda, Ryszarda, Alfreda i Bernarda, Jana, Gertrudę, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, wnuczkę Monikę, Kazimierza Strojny, Józefa, Franciszkę Krzysteczko, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. O zdrowie dla męża Przemysława.

CZWARTEK – 4.10.2018 – Wsp. św. Franciszka z Asyżu

6.30 Za ++ Edwarda Drobny na pamiątkę urodzin, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ ojca Józefa Organiściok na pamiątkę urodzin, rodziców, teścia, dziadków z obu stron, Józefa Kowol, Huberta Piecha, Elfrydę Kleczka, Bożenę Musiał i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Stanisława Rybka, Stanisława, Gertrudę Mrozek, Dariusza Ciszewski, Andrzeja Nowak, Różę Grodzki, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 5.10.2018 – Wsp. św. Faustyny Kowalskiej

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ rodziców Gertrudę, Józefa Matula,, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Sebastana Wróbel, Jana Wróbel, Zdzisława, Teresę Michoń, Lidię Lauterbach, Adelajdę Hubrych, dziadków z obu stron i dusze w czyśćću cierpiące.

SOBOTA – 6.10.2018 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

12.00 Ślub rzymski: Grzegorz Konopka – Anna Falkus.

1. W intencji Adriany i Karola Szołtysek z okazji 8. rocznicy ślubu oraz 30-tych urodzin Karola z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, błogosławieństwo Boże i opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci Kacpra, Jakuba i Emilii oraz o zdrowie dla całej rodziny.
2. Za ++ Andrzeja Rożek w rocznicę śmierci, Augustyna, Sabinę Rożek, Pawła Malik, Michała Rosa, Dominika Spadek, ++ z pokrewieństwa Malik, Woźnica, Romik, Kot, Richter i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 7.10.2018 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Stefana Badoń od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa, Kłodnickiej i Dworskiej.

10.30 Za ++ Ryszarda, Romana, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Sybilę Koczuła, Karola Mandrela, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Roj i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O Boże błogosławieństwo dla dziecka do Chrztu Świętego Mateusza Jerzego Kawa, jego rodziców i chrzestnych.
2. W podziękowaniu za dar życia dziecka do Chrztu Świętego Miłosza Józefa Fick oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ rodziców Małgorzatę, Alojzego Kruszyna, Alfonsa Piekiełko, ++ dziadków Kruszyna, Paluch, Piekiełko, Justynę, Andrzeja Czapla, Henryka Szkatuła, Anastazję Sobota, ++ z pokrewieństwa.