PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 31 maj – 7 czerwiec 2020

NIEDZIELA – 31.05.2020 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów maja.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego – Niny i Emilii Herdzin, ich rodziców i chrzestnych.

12.00  O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego – Jakuba Bielawskiego, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Szołtysek i Miliczek.

PONIEDZIAŁEK – 1.06.2020 – Święto NMP Matki Kościoła

6.30 Za Stanisława Matula od rodziny Gawliczek i Pietrowski.

8.00 Za parafian.

18.00 Za ++ Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, ++ dziadków, Helenę Biela, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis i Szołtysek.

WTOREK – 2.06.2020 –

6.30 Za + Stefana Kurpas od rodziny Pawlas.

18.00 Za ++ Antoniego Karcz na pamiątkę urodzin, żonę Kornelię, wnuka Tomasza, ++ z pokrewieństwa Karcz i Loska.

ŚRODA – 3.06.2020 – Wsp. św. Karola Lzwangi i towarzyszy

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Alojzego Kołodziej na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Kołodziej i Stachura.
2. Za + Jana Pawlas od rodzin Hawlicki, Jonda, Kozubek, Maciorowski, Jasztal i Podsiadło.

CZWARTEK – 4.06.2020 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

6.30 Za ++ rodziców Jadwigę, Rafała Woźnica, Łucję, Jerzego Hyba, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Pawła Matula, Nikodema Fajkis, wnuka Grzegorza Fajkis, ++ dziadków, chrzestnych, Henryka Berg i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Jana Pawlas od Wspólnoty Różańcowej.

PIĄTEK – 5.06.2020 – Wsp. św. Bonifacego

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

1. Za ++ Zygmunta Górski w 2. rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, Elżbietę, Franciszka, Marię Bartoszek, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Teresę Pindur w 9. rocznicę śmierci, rodziców Pawła i Franciszkę, Ewalda, Erykę Pindur, Jerzego, Łucję Stalica, ++ dziadków, Edeltraudę, Helmuta Cieplik i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 6.06.2020 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

1. Za + Anetę Waniek na pamiątkę urodzin, ojca Leona i ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ syna Leona w rocznicę śmierci, męża Alfreda Nocoń, wnuczki Anetę Waniek i Iwonę Wawoczny, ++ rodziców i krewnych z rodzin Nocoń, Kotlorz, Szołtysek, Moryc, Gemander, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 7.06.2020 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 Za + Stanisława Matula od rodziny Bartnicki.

10.30 Za ++ Pawła, Jana, Henryka Malik, Józefa, Gertrudę, Martę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Krystynę, Albinę, Aleksandra Richter, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Laura Kłosek.

12.00  O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Oliwii Warzecha, jej rodziców i chrzestnych.

15.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej, ich rodziców i rodziny.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Wiktora Stryj, jego rodziców i chrzestnych.