PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 31 marzec – 7 kwiecień 2019

NIEDZIELA – 31.03.2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów marca.

10.30 Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 50 lat życia Michała Foks, z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla solenizanta oraz wszystkich bliskich.

12.00 Za ++ Różę Musioł w rocznicę śmierci, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Kotyczka, Mryka i Szołtysek.

16.30 Z okazji 60-tych urodzin Barbary Achtelik jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla solenizantki i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 1.04.2019 – 

6.30

18.00
1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 18-tej rocznicy urodzin Karoliny Wilk oraz urodzin Krzysztofa prosząc o dalszą opiekę Bożą, zdrowie, Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla solenizantów i całej rodziny.
2. Za ++ Bernarda, Alfreda, Marię Marcina, Leokadię Wilk, Henryka, Elfrydę, Rafała Stalica, Gertrudę Kraiński, Franciszkę Macha, Józefa Żogała, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

WTOREK – 2.04.2019 – 

6.30 Za ++ Edwarda Drobny w rocznicę śmierci, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
Za ++ Franciszka, Małgorzatę, Dominika, Gertrudę Spadek, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Józefa Pixa, Stanisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 3.04.2019 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za + Kazimierza Szokała od sąsiadów z ul. Zabrskiej i Wolności.
2.

CZWARTEK – 4.04.2019 – 

6.30 Za ++ Rajmunda Soremba w rocznicę śmierci, żonę Genowefę, Franciszkę, Ignacego Musioł, Joannę, Pawła Soremba, Gertrudę, Edwarda Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Do Serca Jezusowego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
2. Za ++ Zofię Jagła w rocznicę śmierci, męża Roberta, syna Eugeniusza, Antoniego, Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 5.04.2019 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Gertrudę, Emila Nocoń, Nikodema Kot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Nocoń, Bednarek, Kot i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Do Najświętszego Serca Jezusowego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60-tych urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Krystyny Krzysteczko i całej rodziny.

SOBOTA – 6.04.2019 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Franciszka Botor w 4. rocznicę śmierci, Gertrudę, Ewalda Botor, Emilię, Alojzego Michalski, ++ dziadków, Annę, Henryka Kandziora, Lidię Lauterbach, Józefa Pilny, Helenę Biela i ++ z pokrewieństwa.
3. Za ++ Anielę Krzysteczko w 4. rocznicę śmierci, jej mężów Euegeniusza i Henryka, syna Grzegorza, rodziców, teściów, Elżbietę, Herberta Gajda, Pawła Szymeczko i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 7.04.2019 – V Niedziela Wielkiego Postu 

8.00

10.30 Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Jahn, dziadków i pokrewieństwo z obu stron, Janinę Piecha, Ignacego Bartoszek, Wilhelma Musioł, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ Agnieszkę Mijacz w rocznicę śmierci, Alfonsa, Bernarda, Alojzego Mijacz, Mariolę Szymecką, Edwarda, Piotra, Alinę Kostrz, Bronisława, Marię Witała, ++ z rodzin Mijacz, Kowol, Mryka, Hynisz, Szołtysek, Żymełka i Pyka.

16.30 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, ++ dziadków, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, Witolda Moskała, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.