PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 4 – 11 lipiec 2021

NIEDZIELA – 4.07.2021 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda Kula w rocznicę śmierci, Henryka, Gertrudę Kula, Wilhelma, Marię Rybka, ++ dziadków, Stefana Szołtysek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Arkadiusza Falkus, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Otylię, Wincentego, Mariana Organiściok, Alojzego, Elfrydę, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Antoniego, Kornelię Karcz, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.

16.30 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, Gertrudę, Józefa Benisz, Florentynę, Teodora Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 5.07.2021 –

18.00

  1. Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za + Czesława Bednarek od sąsiadów z ul. 27 Stycznia.

WTOREK – 6.07.2021 – Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, dziadków, Michała Rosa, ks, Jana Kurpas, Teresę, Rudolfa Luks, Wiktorię Pilny, ++ z pokrewieństwa, kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 7.07.2021 –

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, Krystynę, Jerzego Kasprzak, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa Musioł.

CZWARTEK – 8.07.2021 – Wsp. św. Jana z Dukli

18.00

  1. Za ++ Edmunda Szołtysek w 4. rocznicę śmierci, rodziców Marię, Wiktora Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Cecylię, Romana Bartoszek i ++ kapłanów.
  2. Za + Mieczysława Kraszkiewicza w 30. dzień po śmierci.

PIĄTEK – 9.07.2021 –

18.00
1.Za ++ Zofię, Jana Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

  1. Za + Zygfryda Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

SOBOTA – 10.07.2021 –

6.30 Za ++ Annę Niestrój, męża Alojzego, Józefa, Otylię Pucher, ich synów Józefa i Antoniego, ++ z rodzin Niestrój, Pucher, Musioł, Morawiec i Czech, Anetę Waniek, Leona Nocoń, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.

14.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 40 lat małżeństwa Urszuli i Kazimierza Papkala z prośbą o dalsze łaski dla małżonków i całej rodziny.

18.00 Za ++ siostrę Elżbietę Pilny na pamiątkę urodzin, Roberta, Agnieszkę, Elżbietę Bartoszek, Szczepana, Jana, Annę Musioł, Mariana, Gerarda, Annę Buchała, ++ z pokrewieństwa Musioł, Bartoszek i Pilny.

NIEDZIELA – 11.07.2021 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, Ryszarda, Benedykta Kupka, Leona, Franciszka, Elżbietę Dubiel, Zofię Cenkalik i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego dla Małgorzaty Woźnica z okazji 18. rocznicy urodzin i Bożą opiekę dla całej rodziny.

16.30 Za ++ ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, chrzestnego Dariusza Sarkowicz i dziadków z obu stron.