PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 5 – 12 styczeń 2020

NIEDZIELA – 5.01.2020 – II Niedziela po Bożym Narodzeniu

8.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Dominika z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji urodzin Aleksandry Miliczek, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla solenizantki i całej rodziny.

10.30 Za ++ Teofila, Franciszka, Martę, Olgę Mijacz, Jana, Teresę, Ernesta, Lidię Promny, Leona Majowskiego, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, ++ z rodzin Hahn, Elfrydę Kasperczyk, Erykę Musioł i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Leona Kowol, jego siostry, rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Gidelskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 90-tej rocznicy urodzin Genowefy Szindler, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata.

PONIEDZIAŁEK – 6.01.2020 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

8.00 Za + Stefana Szołtysek w 3. rocznicę śmierci.

10.30 Za + Marię Żymełka w 1. rocznicę śmierci.

12.00 Za ++ Stanisława, Jana, Józefa, Wiktorię, Leokadię Sowa, Karola, Franciszkę Musioł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Kula i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za + Seweryna Skoczyńskiego w 2. rocznicę śmierci, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 7.01.2020 –

1. Za ++ Jana, Kunegunde Hirsz, Emila, Elfrydę Kubicki, ++ z rodzin Hirsz, Kubicki, Loska i Kisiela.
2. Za + Eryka Musioł w 30. dzień po śmierci i ++ z rodziny.

18.00 Za ++ Annę, Karola, Romana Roskosz, dziadków z obu stron, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Wiesława Jaszkowic, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 8.01.2020 –

1. Za + Halinę Świderską od koleżanki i kolegi ze studiów Haliny i Mariana Szałdów.
2.

17.00 Za ++ rodziców Annę i Jana Zalewskich, teścia Norberta Kowol, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 9.01.2020 –

1. Za ++ Tomasza, Marię, Romana Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Alfreda, Bernarda Wilk, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Bujara i Musioł.
2. Za ++ Pawła, Annę, Grzegorza Janota, Teresę Matula, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i siostry zakonne.

18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Magdy Walugi z okazji 18. rocznicy urodzin.

PIĄTEK – 10.01.2020 –

1. Za + Halinę Świderską od koleżanki ze studiów Maryli Jackiewicz.
2.

18.00 Za ++ Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Dominika Spadek, dziadków Mazurek, Kaszek, Musioł, Swoboda i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 11.01.2020 –

1. Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Halinę Świderską od koleżanki ze studiów Teresy Hejnowicz-Pamuły.

18.00 Za ++ Emila, Anielę Michalski, Józefa, Elżbietę Mryka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

NIEDZIELA – 12.01.2020 – Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 Za ++ Emilię Michalską w rocznicę śmierci, męża Alojzego, rodziców i dziadków, Franciszka, Gertrudę, Ewalda Botor, Lidię Lauterbach, Annę, Henryka Kandziora, Helenę Biela, ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Alfreda, Leona Nocoń, wnuczki Anetę Waniek, Iwonę Wawoczny, ++ rodziców, krewnych, ++ z rodzin Nocoń, Kotlorz, Gemander, Suchy, Wysocki, Ludwig, Zaborowski, Szołtysek, Moryc, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Franciszka Sikora, jego rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Wiktoria Hanna Gołąb

16.30 Za ++ Halinę Kowol w 10. rocznicę śmierci, męża Alojzego, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski, Kurpas, Grzywok, Szindler i Roskosz.