PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 6 – 13 maj 2018

NIEDZIELA – 6.05.2018 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Józefa Krzysteczko na pamiątkę urodzin, żonę Franciszkę i ++ rodziców Ryszarda i Katarzynę Krzysteczko.

10.30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Marcina Wilk z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

12.00 Do Bożej Opatrzności jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Patryka Swoboda z okazji 18. rocznicy urodzin.

16.30 Za ++ Teresę, Pawła, Justynę Rybka, Małgorzatę, Gerarda Zdzieblok, dziadków, rodzeństwo i rodziców chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK – 7.05.2018 – 

6.30 Za ++ Łucję, Józefa Hyba, Jadwigę, Rafała Woźnica, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Marię Sobota w rocznicę śmierci, Eryka, Leona, Franciszka, Renatę Sobota, Jerzego, Helenę Stelmach, Stanisława Sowa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Wiktora, Marię, Edmunda Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Jolantę Mryka, Romana Bartoszek, ks. Jana Kurpas i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za + Maksymiliana Kubosz w 1. rocznicę po jego śmierci, ++ rodziców, brata i teściów.

WTOREK – 8.05.2018 – Uroczystość św. Stanisława

6.30 Za ++ Edmunda Kowol, jego rodziców, 3 braci, Jana, Gertrudę, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, wnuczkę Monikę, Kazimierza Strojny, Józefa Organiściok, ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, 2 synów, Kacpra, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła, Marię, Wojciechę Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Stanisława, Krystynę Sobota, Matyldę Piszczelok, Annę Kisiela, Huberta Kotulla, Jana, Kornelię Ilnicki, Adelajdę Patoń, Stefanię Grymel, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Sobota i Piszczelok.

ŚRODA – 9.05.2018 – 

6.30 

17.00
1. Za ++ Wiktora Mazurek w 5. rocznicę śmierci, Różę, Pawła Zofię Mazurek, Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Konrada Malcherek, Konrada Szołtysek, Dominika Spadek, Jana Muszalik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Pawła, Franciszkę, Stanisława, Różę Bartoszek, Serafinę, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z rodzin Bartoszek, Długaj, Pawlas, Musioł i Gawlas.

CZWARTEK – 10.05.2018 – 

6.30 Za ++ Henryka Malik, Janinę, Jana Nocoń, Marcina Malec, Renatę, Zygmunta Kozubek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

13.00 Ślub rzymski: Katarzyna Dombek – Krzysztof Strączek.

18.00
1. O wieczną radość dla + Iwony Wawoczny w rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
2. Za ++ Stefana, Marię, Annę, Krystynę, Lucynę Bartoszek, Łucję, Rudola Szymeczko, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę Rzepka, Antoniego, Alojzego Macha i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 11.05.2018 – 

6.30

18.00
1. Za ++ rodziców Annę, Jana Zalewskich, teścia Norberta Kowol, ++dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Marię Pakura w rocznicę śmierci, Józefa, Martę, Antoniego Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber i ++ kapłanów.

SOBOTA – 12.05.2018 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Franciszkę, Romana, Erykę Macha, Franciszka, Anielę Pawła, Anieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Emila Kubicki, Stefana, Elżbietę Rodewald, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Loska i Kowol.

13.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Małgorzaty Szołtysek, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary, św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Stefana Loska, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.
2. Za ++ rodziców Antoninę, Konstantego Uciecha, 2 braci, bratowe, Urszulę, Henryka Łotysz, jego rodziców, Alfreda Biela, Cecylię, Józefa Krzysteczko, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Mryka, Unfericht, Macha, Nocoń, Uciecha i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 13.05.2018 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 

8.00 Za ++ Konrada Nocoń, jego rodziców, rodzeństwo, szwagrów, szwagierki, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda, Zygmunta, Helenę Woźnica, Roberta Długaj, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Nocoń, Woźnica i Pyka.

10.30 Za wstawiennictwem św. Urbana w intencji dzieci przyjmujących Pierwszą Komunię Świętą i ich rodziców.

12.00 Za parafian.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.