PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 październik 2018
6 października 2018 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 7.10.2018 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Stefana Badoń od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa, Kłodnickiej i Dworskiej.

10.30 Za ++ Ryszarda, Romana, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Sybilę Koczuła, Karola Mandrela, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Roj i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O Boże błogosławieństwo dla dziecka do Chrztu Świętego Mateusza Jerzego Kawa, jego rodziców i chrzestnych.
2. W podziękowaniu za dar życia dziecka do Chrztu Świętego Miłosza Józefa Fick oraz o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ rodziców Małgorzatę, Alojzego Kruszyna, Alfonsa Piekiełko, ++ dziadków Kruszyna, Paluch, Piekiełko, Justynę, Andrzeja Czapla, Henryka Szkatuła, Anastazję Sobota, ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 8.10.2018 –

6.30 Za ++ rodziców Jadwigę, Rafała Woźnica, Łucję, Józefa Hyba, ++ dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Arkadiusza Falkus na pamiątkę urodzin, ojca Ryszarda i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Dariusza Jendrychowskiego od koleżanek i kolegów z rocznika 1979.

WTOREK – 9.10.2018 –

6.30 Za + Mariolę Szymecką z d. Kostrz od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Wodnej oraz znajomych.

1. Za ++ Franciszka Musioł w rocznicę śmierci, żonę Adelajdę, Leona Nocoń na pamiątkę urodzin, Anetę Waniek, Alfreda Nocoń, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Morawiec, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Alojzego Kot na pamiątkę urodzin, Różę, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 10.10.2018 –

1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą z okazji 60-tej rocznicy urodzin Eugeniusza Loska.
2. Za ++ Rudolfa Luks na pamiątkę urodzin, żonę Teresę, Mariannę, Władysława Masłocha, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 11.10.2018 –

6.30 Za + Annę Szołtysek od sąsiadów z ul. Leśnej.

1. Za ++ Pelagię, Jana, Leokadię, Wincentego Musioł, Marię, Wincentego, Rajmunda Adamczyk, ++ dziadków, ks. Bernarda Bartoszek, Romana, Anastazję Bobek, Matyldę, Joachima Kowol, Teresę Kaszek, Szczepana Fojt, ++ z rodzin Musioł, Adamczyk, Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Łucję, Benedykta Szołtysek w rocznicę śmierci, Henryka, Gertrudę, Szczepana Gemander, ++ dziadków, ++ z rodzin Szołtysek, Wladarz, Gemander, Rusin, ++ kapłanów i dusze opuszczone.

PIĄTEK – 12.10.2018 –

6.30 Za ++ Marię, Wiktora, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Rafała Stalica, Mieczysława Kajpust, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z rodzin Szołtysek, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w intencji pracowników i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach.

1. Za + ojca Edwarda Kula na pamiątkę urodzin i ++ dziadków Nocoń, Kula, Rybka i Swoboda.
2. Na pamiątkę urodzin za ++ Alfreda Długaj, żonę Jadwigę, rodziców z obu stron, rodzeństwo, 3 synów Leona Reinholda i Herberta, 2 synowe Magdalenę i Edeltrautę, ++ z pokrewieństwa, Annę Krzysteczko, ++ sąsiadów i dusze w czyśćću cierpiące.

SOBOTA – 13.10.2018 – Wsp.bł. Honorata Koźmińskiego

13.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Fatimskiej jako podziękowanie za odebrane łaski z okazji 40-tej rocznicy ślubu Eugenii i Leona Janota z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Teresę Matula od koleżanek z zespołu charytatywnego.

NIEDZIELA – 14.10.2018 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa jako podziękowanie za 55 lat małżeństwa Róży i Józefa Malik z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

10.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa w podziękowaniu za otrzymane łaski dla Arkadiusza Pawlas z okazji 40-tych urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Antoniego Nocoń, jego rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dzicka Mateusza Kowol, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Dary Ducha Świętego dla Kamila Włodarczyk z okazji 18-tej rocznicy urodzin.