PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 zerwiec 2020
7 czerwca 2020 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 7.06.2020 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 Za + Stanisława Matula od rodziny Bartnicki.

10.30 Za ++ Pawła, Jana, Henryka Malik, Józefa, Gertrudę, Martę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Krystynę, Albinę, Aleksandra Richter, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Laura Kłosek.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Oliwii Warzecha, jej rodziców i chrzestnych.

15.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej, ich rodziców i rodziny.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Wiktora Stryj, jego rodziców i chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK – 8.06.2020 – Wsp. św. Jadwigi

6.30 Za ++ Gertrudę Pyka w rocznicę śmierci, Ludwika, Tadeusza, Renatę Pyka, ++ dziadków, teściów, ++ z pokrewieństwa Pyka i Michalski.

1. Za + Jana Pawlas od sąsiadów z ulic Wolności, Leśnej i Zabrskiej.
2. Za + Stanisława Matula od rodziny Sklorz.

WTOREK – 9.06.2020 –

6.30 Za ++ Wiktora Piszczelok w rocznicę śmierci, Annę, Wiktora Piszczelok, 2 synów, synową, Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Magdalenę, Henryka Nieradzik, Jana, Gerdę Grzywok, ++ z pokrewieństwa Kowol, Piszczelok i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Stefana, Jadwigę, Alfonsa Woźnica, Jadwigę, Zofię, Pawła Górecki, Anielę, Hermana Kleibert, Damiana Szołtysek, Pawła Bartoszek, Annę, Henryka Kandziora, ++ chrzestnych, dziadków, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Jana Pawlas od rodzin Piszczelok i Posiłek.

ŚRODA – 10.06.2020 –

6.30 Za ++ Agnieszkę i Pawła Loska, Elfrydę i Emila Kubicki, Anielę i Franciszka Loska, Kunegundę i Jana Hirsz i zmarłych z rodzin Kubicki, Lasiński, Hirsz i Kisiela.

1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin.
2. Za + Andrzeja Rozmus w 1. rocznicę śmierci.

CZWARTEK – 11.06.2020 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Piotra Kowol z okazji 60. urodzin.

10.00 Za parafian.

16.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców.

PIĄTEK – 12.06.2020 – Wsp. bł. ks. Józefa Czempiela i ks. Emila Szramka

6.30 Za + Stefana Matula od rocznika 1942.

1. Za ++ Katarzynę, Romana Promny, dziadków z obu stron, Jadwigę, Ludwika Szołdra, rodziców chrzestnych, ++ sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Promny i Mijacz.
2. O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Pawła z okazji 10. rocznicy sakramentu małżeństwa oraz opiekę i zdrowie dla dzieci.

SOBOTA – 13.06.2020 – Wsp. św. Antoniego z Padwy

6.30 Za ++ rodziców Renatę, Zygmunta Kozubek w rocznicę śmierci, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Alojzego Niestrój na pamiątkę urodzin, żonę Annę, dziadków, Elfrydę Kleczka, ++ z rodzin Musioł, Czech, Morawiec, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Piotra Nowak, ++ kapłanów i franciszkanów.

NIEDZIELA – 14.06.2020 – XI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Bernarda Grzesiczek w 25. rocznicę śmierci, żonę Halinę i ++ rodziców z obu stron.

10.30 Za + Franciszka Kozubek od koleżanek i kolegów z rocznika 1944.

12.00  Za parafian.

15.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców.

16.30 Za + Jana Pawlas na pamiątkę urodzin.