PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 styczeń 2023

NIEDZIELA – 8.01.2023 – Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 Za ++ Tomasza, Pawła, Marię, Romana Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Łucję, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, Teresę, Bernarda Ciupka, Ewalda Brosz, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik i Musioł.

10.30 Za ++ Annę, Karola, Romana Roskosz, dziadków, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Wiesława Jaszkowic, Genowefę, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa i ++ sąsiadów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Marka Szołtysek, jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za + Janusza Promny od kuzynów i kuzynek z pokrewieństwa Promny i Pindur.

 

PONIEDZIAŁEK – 9.01.2023 –

6.30 Za ++ Zofię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Teodora, ++ dziadków, Andrzeja Nowak, ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Anielę Bartoszek w 2. rocznicę śmierci, męża Jana, Łucję, Józefa Czerner, Otylię, Teodora, Stefana Fajkis, Martę, Stanisława Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Korcela, Szołtysek, Suliga i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

WTOREK – 10.01.2023 –

6.30 Do Świętej Rodziny, św. Barbary i św. Anny jako podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski w czasie wspólnie przeżytych 40 lat w małżeństwie Jolanty i Leona Niestrój z prośbą o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i zdrowie na dalsze lata dla całej rodziny.

18.00 Za ++ mamę Annę Zalewską w 10. rocznicę śmierci, ojca Jana Zalewskiego, teścia Norberta Kowol, ++ dziadków i babcie z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

 

ŚRODA – 11.01.2023 –

6.30 Za ++ Jana, Kunegundę Hirsz, Emila, Elfrydę Kubicki, Franciszka, Anielę Loska, ++ z rodzin Hirsz, Kisiela, Kubicki i Kowol.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo dla domów i rodzin, które w tym roku z różnych względów nie mogły przyjąć odwiedzin kolędowych.
2. Za ++ Urszulę, Henryka Łotysz, Alfreda Biela, Antoninę, Konstantego Uciecha, 2 braci, bratowe, Józefa, Cecylię Krzysteczko, Gertrudę, Ryszarda Łotysz, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 12.01.2023 –

6.30 Za ++ Pawła, Annę, Grzegorza Janota, Teresę, Norberta Matula, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ks. Jana Kurpas, Wiktorię, Józefa, Jana, Pawła Pilny, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ męża Alfreda, syna Leona Nocoń, wnuczki Anetę Waniek i Iwonę Wawoczny, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Nocoń, Kotlorz, Gemander, Ludwig, Wysocki, Zaborowski, Suchy, Szołtysek, Moryc, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PIĄTEK – 13.01.2023 –

6.30

18.00 Ku czci MB Fatimskiej w intencji czcicieli.

 

SOBOTA – 14.01.2023 –

6.30 Za ++ Emila, Anielę Michalski, Elżbietę, Józefa Mryka, dziadków, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Wita, Szymura, Ignacego Bartoszek, Emilię, Ryszarda Kleczka i ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Renatę Sobota w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Eryka, Leona, Marię Sobota, Erwina, Różę Lukoszek, Jerzego, Helenę Stelmach, Stanisława, Gertrudę Sowa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

NIEDZIELA – 15.01.2023 – II Niedziela Zwykła

8.00 Za + Teresę Nocoń od sąsiadów z ul. Dworskiej, Krótkiej, Ogrodowej i Działkowej.

10.30 Za ++ Halinę, Alojzego Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski z okazji 18. urodzin Marka Promny.

16.30 Za ++ Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Łucję, Dominika Spadek, ++ dziadków Mazurek, Kaszek, Musioł, Swoboda i ++ z pokrewieństwa.