PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 wrzesień 2019
7 września 2019 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 8.09.2019 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Bolesława Świerczek od służby kościelnej.

10.30 Za parafian.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Michała Tabath, opiekę Anioła Stróża dla Zofii Tabath z okazji 5. rocznicy urodzin oraz opiekę Matki Najświętszej dla ich rodziny.

16.30 Za ++ rodziców Mieczysława i Helenę Cieśla oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 9.09.2019 –

6.30 Za ++ Genowefę, Antoniego, Franciszka, Ryszarda, Walentego, 2 żony Woźnica, Franciszka, Antoninę, Agnieszkę, Krzysteczko, Jana Malcherek, Henryka Kłos, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Walentego, Marię, Helenę, Pawła Musioł, Joannę, Wilhelma Wieczorek, Urszulę, Henryka Sopala, Józefa Ciupke, Ignacego Bartoszek, Szymona Gawlik, Gizelę, Józefa Strzodka i ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ Teresę Kaszek w rocznicę śmierci, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kaszek, Nandzik, Musioł i Kowol.

WTOREK – 10.09.2019 –

6.30 Za + Urszulę Jałowiecką od sąsiadów z ul. Swobody.

1. Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Józefa Stabik, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Rajmunda Szołtysek, jego rodziców, braci i bratową Marię, Franciszkę, Teodora Promny, Romana, Katarzynę, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Gertrudę, Annę, Józefę, Oskara, Edeltrautę Mryka, ++ dziadków, kapłanów, Teodora Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 11.09.2019 –

6.30 W Bogu wiadomej intencji.

1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za 70 lat życia, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Alojzego Mryka oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
2. Za ++ Augustynę, Alfonsa Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

CZWARTEK – 12.09.2019 – Uroczystość NMP Piekarskiej

6.30 Za ++ Marię Pakura na pamiątkę urodzin, męża Józefa, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

1. Za ++ Różę, Wilhelma, Alojzego, Gerarda Karwat, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Agnieszke, Alojzego Mryka, ++ z rodzin Karwat, Drabik i Mryka.
2. Za ++ Jana, Pawła, Zofię Mryka, Anielę Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Unfericht, Uciecha i Macha.

PIĄTEK – 13.09.2019 – Wsp. św. Jana Chryzostoma

1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Bolesława Świerczek od Wspólnoty Dorosłych.

SOBOTA – 14.09.2019 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6.30 Za ++ Annę Krzysteczko w rocznicę śmierci, Jadwigę, Pawła Żur, Ernestynę, Jana Krzysteczko i ++ z rodzin.

15.00 Podziękowanie za tegoroczne żniwa i zbiory oraz o błogosławieństwo Boże dla rolników, działkowców, sadowników, pszczelarzy i hodowców.

18.00 Za ++ męża Andrzeja Muszalik w 5. rocznicę śmierci, ojca Jana Muszalik, teścia Eugeniusza Niedobecki, Dariusza Sarkowicz, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 15.09.2019 – XXIV Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo oraz o światło Ducha Świętego dla animatorów i członków Wspólnoty Dorosłych na nowy rok formacyjny 2019/2020.

10.30 Za ++ ojca Pawła Domin na pamiątkę urodzin, dziadków Domin, Hahn, Mijacz, Rychter, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Garcorz, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 80. urodzin Gertrudy Sowa, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.