PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 9 – 16 styczeń 2022

NIEDZIELA – 9.01.2022 – Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 Podziękowanie za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Magdaleny Waluga z okazji 20. urodzin.

10.30 Za parafian.

12.00 Za ++ Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Łucję, Dominika Spadek, dziadków Mazurek, Kaszek, Musioł, Swoboda i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ Annę, Karola, Romana Roskosz, dziadków, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Wiesława Jaszkowic, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 10.01.2022 –

6.30 Za ++ rodziców: Jana, Kunegundę Hirsz, Emila, Elfrydę Kubicki, Franciszka, Anielę Loska, ++ dziadków Hirsz, Kisiela, Loska, Kubicki.

18.00 Za ++ rodziców Annę, Jana Zalewskich, teścia Norberta Kowol, ++ dziadków i babcie z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 11.01.2022 –

6.30 Za ++ Konrada Żymełka w rocznicę śmierci, żonę Helenę, Pawła Bartoszek, Ernesta Promny i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ męża Alfreda Nocoń, syna Leona, wnuczki Anetę Waniek i Iwonę Wawoczny, ++ rodziców, rodzeństwo i krewnych z rodzin Nocoń, Kotlorz, Gemander, Ludwig, Wysocki, Zaborowski, Suchy, Szołtysek, Moryc, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 12.01.2022 –

6.30 Za ++ Pawła, Annę, Grzegorza Janota, Teresę, Norberta Matula, ++ dziadków, Michała Rosa, ks. Jana Kurpas, Teresę, Rudolfa Luks, Wiktorię Pilny, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za ++ Elżbietę Gajda w rocznicę śmierci, męża Herberta, Eugeniusza Jagła, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, ++ dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 13.01.2022 –

6.30 Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Romana, Alojzego, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

PIĄTEK – 14.01.2022 –

6.30 Za ++ Gertrudę, Ottona, Bolesława Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Renatę Sobota w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Marię, Eryka, Leona Sobota, Helenę, Jerzego Stelmach, Gertrudę, Stanisława Sowa, Różę, Erwina Lukoszek, ++ dziadków, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 15.01.2022 –

6.30 Za ++ Henryka Matula i brata bliźniaka na pamiątkę 80. urodzin.

18.00

  1. Za ++ Krystynę Bartoszek w rocznicę śmierci, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Marię, Annę, Lucynę, Stefana Bartoszek, Annę, Joachima Woźnica, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę Rzepka, Różę Zielińską, Antoniego, Alojzego Macha i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Emila, Anielę Michalski, Elżbietę, Józefa Mryka, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ignacego Bartoszek, Gretę, Edwarda Wita, Anielę, Ewalda Szymura, Emilię Kleczka i ++ kapłanów.

NIEDZIELA – 16.01.2022 – II Niedziela Zwykła

8.00 Za + Gertrudę Długaj od sąsiadów z ul. Gliwickiej i Zwycięstwa.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anny Mryka z okazji 80. urodzin oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci Leny Szołtysek i Elizy Skórniewskiej, ich rodziców i chrzestnych.

16.30

  1. Za ++ Halinę, Alojzego Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.
  2. Dziękczynna za dar życia Filipa Konopka, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego, jego rodziców i chrzestnych z okazji Chrztu Świętego.