8.00 Za ++ Augustynę, Alfonsa Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmutna Adamski, Jerzego Frycz, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
10.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa za otrzymane łaski dla Józefa Mrozek z okazji 70-tych urodzin, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w całej rodzinie.
12.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50-tej rocznicy ślubu Bronisławy i Stefana Janota, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę na przyszłe lata dla całej rodziny.
16.30 Za ++ Teresę Kaszek w rocznicę śmierci, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kaszek, Kowol i Musioł.
6.30 Za + Dariusza Jendrychowskiego od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.
18.00
1. Za ++ Pawła Bartoszek w rocznicę śmierci, Weronikę, Ryszarda, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Józefa Stabik, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka, ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Walentego, Marię, Helenę, Pawła Musioł, Joannę, Wilhelma Wieczorek, Urszulę, Henryka Sopala, Józefa Ciupke, Ignacego Bartoszek, Szymona Gawlik, Gizelę, Józefa Strzodka oraz dziadków z obu stron.
6.30
18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Dary Ducha Świętego i zdrowie w rodzinie oraz o pomyślne zakończenie sprawy.
2. Za ++ Nikodema, Eufemię, Wawrzyna Fajkis, Teklę, Franciszka Cipa, Pawła Matula, jego rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
6.30
17.00
1. Za ++ Otylię Fajkis w 30. rocznicę śmierci, Teodora, Stefana, Franciszka, Marię Fajkis, Jana, Stanisława, Martę Bartoszek, Ignacego, Józefę Musioł, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka, Czerner i Suliga.
2. Za ++ Wilhelma, Różę Karwat, 2 synów, rodzeństwo, rodziców z obu stron, Agnieszkę, Alojzego Mryka, ++ z pokrewieństwa Karwat, Drabik i Mryka.
6.30
18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Wilhelma, Franciszkę Malik, Ernesta, Martę Słupik, Wandę, Gerarda Szołtysek, Józefa, Mariana Krawiec, ++ dziadków, Romana Bartoszek, Benedykta Kupka, Alojzego Winkler, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Łukwiński, Kot, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
6.30
18.00
1. Za ++ Pawła, Różę, Wiktora, Zofię Mazurek, Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Konrada Malcherek, Konrada Szołtysek, Dominika Spadek, Jana Muszalik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Annę, Alojzego Kula, rodzeństwo, dziadków, Zofię, Wincentego Nocoń, Marcina Promny, Cecylię, Henryka Wranik, Teresę, Pawła Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula i Krzysteczko.
3. Za + Teresę Matula od koleżanek i kolegów z rocznika 1939.
6.30 Za ++ Annę Krzysteczko w rocznicę śmierci, jej rodzicow Jadwigę i Pawła Żur, teściów Ernestynę i Jana Krzysteczko.
12.00 Ślub rzymski: Karol Rajca – Monika Hyba,
18.00
1. Za ++ ojca Pawła Domin na pamiątkę urodzin, dziadków Hahn, Domin, Mjacz, Rychter, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jana, Zofię, Pawła Mryka, Anielę, Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Unfericht, Uciecha i Macha.
8.00 Za ++ Krystynę Kaczmarczyk w 3. rocznicę śmierci, męża Ewalda, ++ dziadków Kaczmarczyk, Chwiołka, Jojko, Dębiński, Bolesława Duży, Lucjana Wuzik, Tomasza Mryka, Leona, Ludwika Pilny i ++ z pokrewieństwa.
10.30 O radość wieczną dla + Teresy Matula od kuzynek i kuzynów.
12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Maja Rynkiewicz, Dominik Lisowicz, Szymon Krzysteczko, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.
14.00 Ślub rzymski: Michał Kraska – Natalia Choroba.
16.30 Za ++ Andrzeja Muszalik w rocznicę śmierci, ojca Jana Muszalik, teścia Eugeniusza Niedobecki, Dariusza Sarkowicz, kuzynów Tadeusza i Barbarę oraz dziadków z obu stron.