Wikariusze pracujący w Paniówkach

  • Ks. Tomasz Mrozek (29.08.2005 do 01.05.2006)
  • Ks. Mariusz Kaspar (01.01.2007 do 30.08.2007)
  • Ks. Adam Pradela (06.04.2008 do 31.08.2010)
  • Ks. Karol Pukocz (30.08.2010 do 30.08.2011)
  • Ks. Michał Kuś (30.08.2011 do 03.2014)
  • Ks. Andrzej Filuś (od 03.2014 do 06.2014)
  • dk. Łukasz Wieczorek – na stażu duszpasterskim od 9 lutego do 3 maja 2015 r.
  • ks. Rafał Skitek , rezydent (od 1.10.2015 do 30.09.2016), aktualnie redaktor Gościa Niedzielnego, kierownik oddziału katowickiego.
  • dk. Adrian Chojnicki – na stażu duszpasterskim od 13 lutego do 8 maja 2016 r.
  • Ks. Krzysztof Kozłowski – proboszcz w Accumoli w diecezji Rieti. Po zrujnowaniu jego parafii przez trzesienie ziemi w sierpniu 2016 r., powrócił do Polski. Od 1 – 19 listopada 2016, jako rezydent mieszkał w Paniówkach. Z dniem 20.11.2016 powierzono mu funkcję wikarego w Gierałtowicach.
  • dk. Łukasz Głąbik na stażu duszpasterskim od 12 lutego do 30 kwietnia 2017 r.