Intencje mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 9 – 16 maj 2021

NIEDZIELA – 9.05.2021 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 

10.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

13.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

16.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Martynki Oterskiej w dniu 1. urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 10.05.2021 – 

6.30 Za + Irenę Wojewoda w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. O wieczną radość za + Iwonę Wawoczny w rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
2. Za + Stefana Szołtysek w 30. dzień po śmierci.

WTOREK – 11.05.2021 – 

6.30 Za ++ Marię Pakura w 10. rocznicę śmierci, Józefa, Antoniego, Martę Pakura, Konstanynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Wiktora Mazurek w 8. rocznicę śmierci, Różę, Pawła, Zofię Mazurek, Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Konrada Malcherek, Konrada, Łucję Szołtysek, Dominika Spadek, Jana Muszalik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Bożenę Musielak w 2. rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 12.05.2021 – 

6.30 Za + Stefana Szołtysek od koleżanek i kolegów z rocznika 1942.

17.00
1. Za ++ Zofię, Konstantego Długaj, 6 synów i synowe, Pawła Bednarczyk, rodziców i rodzeństwo, Franciszka, Annę Kowol, Szczepana, Martę Achtelik, ++ z pokrewieństwa Długaj, Kowol i Hynisz.
2. Za ++ Matyldę, Joachima Kowol, Eryka Kruszyna, Anielę Kowol, Urszulę Winszczyk, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 13.05.2021 – Wspomnienie NMP z Fatimy

6.30 

18.00
1. W intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Stefana Długaj.

PIĄTEK – 14.05.2021 – Święto św. Macieja

6.30 Za + Stefana Długaj od sąsiadów z ul. Zabrskiej i Słonecznej.

18.00
1. Za ++ Jana, Annę Kot, Henryka, Jana, Matyldę Swoboda, Wiktora, Edmunda, Marię Jachnik, ++ dziadków, Jerzego Medias, ++ z rodzin Jachnik, Malik, Łukwiński, Borkowy i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Mariana, Damazego Kasza, Martę, Franciszka Szymon, ++ z rodzin Szymon, Kasza, Benisz i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 15.05.2021 – 

6.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, ich rodziców, rodzeństwo, Jerzego, Sebastiana Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Elżbietę, Józefa Mryka, Anielę, Emila Michalski, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. O beatyfikację Sługi Bożego ks. Romana Kozubka.

NIEDZIELA – 16.05.2021 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Za ++ Konrada Nocoń w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda Woźnica, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Nocoń i Swoboda.

10.30 Uroczystość I Komunii Świętej.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Zofia Łożyńska, Hanna Jojko, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ ks. Jana Kurpas w 4. rocznicę śmierci, jego rodziców Zofię i Alfonsa, Joachima, Andrzeja Grzywok, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 2 – 9 maj 2021

NIEDZIELA – 2.05.2021 – V Niedziela Wielkanocna

8.00 Za + Stefana Szołtysek od sąsiadów z ul. Dworskiej.

10.30 Za + Witolda Sosnala od mieszkańców ul. Działkowej.

12.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Róży Piszczelok z okazji 80. rocznicy urodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.

16.30 Za + Zenonę Jałmużniak od syna Pawła z rodziną.

PONIEDZIAŁEK – 3.05.2021 – Uroczystość NMP Królowej Polski

8.00 

10.30 Za ++ Kasię Styszko w 11. rocznicę śmierci, Janinę, Tadeusza Styszko, ++ z rodzin Wierbiłowicz, Skonieczko, Podkowa i Styczko.

12.00 W intencji tegorocznych maturzystów o Światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na czas egzaminów i dobry wybór drogi życiowej.

16.30 

WTOREK – 4.05.2021 – Wsp. św. Floriana

6.30 

18.00 Przez wstawiennictwo św. Floriana o Boże błogosławieństwo dla naszych strażaków i ich rodzin.

ŚRODA – 5.05.2021 – 

8.00 W intencji naszych seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Stefana Bartoszek w rocznicę śmierci, Marię, Krystynę, Annę, Lucynę Bartoszek, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę, Joachima Woźnica, Annę Rzepka, Różę Zielińską, Antoniego, Alojzego Macha i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Alojzego Szołtysek w rocznicę śmierci, Elfrydę, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.

CZWARTEK – 6.05.2021 – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

6.30 Za ++ Marię Sobota w rocznicę śmierci, Eryka, Leona, Franciszka, Renatę Sobota, Jerzego, Helenę Stelmach, Stanisława, Gertrudę Sowa i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Wiktora, Marię, Edmunda Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Romana, Cecylię Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Łucję, Józefa Hyba, Jadwigę, Rafała Woźnica, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 7.05.2021 – 

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Maksymiliana Kubosz w rocznicę śmierci, Tomasza, Klarę, Helenę, Bolesława Kubosz, Zofię, Ryszarda Macha i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 8.05.2021 – Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika

6.30 Za ++ Norberta Żymełka, Konrada, Walerię, Antoniego Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Żymełka.

18.009
1. Za ++ Henryka Malik, Janinę, Jana Nocoń, Marcina Malec, Tadeusza Salega, ++ dziadków, Renatę, Zygmunta Kozubek, ++ z pokrewieństwa Malik i Nocoń.
2. Za ++ Antoninę, Konstantego Uciecha, Urszulę, Henryka Łotysz, Alfreda Biela, ich rodziców, Cecylię, Józefa Krzysteczko, 2 braci, bratowe, ++ z rodzin Mryka, Unfericht, Macha, Nocoń, Uciecha i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 9.05.2021 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 

10.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

13.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodzin.

16.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Martynki Oterskiej w dniu 1. urodzin. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25 kwiecień – 2 maj 2021

NIEDZIELA – 25.04.2021 – IV Niedziela Wielkanocna

8.00 Za solenizantów kwietnia.

10.30 Za ++ ojca Romana Bartoszek na pamiątkę urodzin, Cecylię Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, Gancarczyk, Falkus, Strzodka, Jędryczka, Bujara, Zawisza, Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Wojciech Franciszek Szołtysek, Florentyna Felicja Garcorz, Robert Damian Długaj, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 

PONIEDZIAŁEK – 26.04.2021 – 

6.30 Za + Marię Nocoń od sąsiadów z ul. Dworskiej.

18.00
1. Za ++ Krystiana Koim w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Horsta Koim, dziadków, chrzestną Cecylię Kciuk, ++ z rodzin Koim, Nocoń, Kempiński, Szołtysek i Michalski.
2. Za + Dorotę Kłos od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Powstańców Śląskich.

WTOREK – 27.04.2021 – 

6.30 

18.00 Za ++ Stanisława, Teodora, Henryka, Bernarda, Annę Stachura, Feliksa Dymarz, Alberta, Wandę Kowol, Franciszka, Annę Kowol.

ŚRODA – 28.04.2021 – 

6.30 

17.00
1. Za ++ Zofię, Pawła, Jana Mryka, Anielę, Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Unfericht, Uciecha i Macha.
2. Za ++ Kazimierza, Rozalię, Alojzego Jojko, Cecylię, Marię, Jerzego Hudak, Janinę, Henryka Procek, Franciszka, Henryka Bartoszek, Martę, Wilhelma Kierot, Różę, Adolfa Kurpas, Marcina Nieradzik, Zygmunta Górski, Agnieszkę Szary i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 29.04.2021 – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

6.30 Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

18.00
1. Za ++ Zofię Żebrowską w rocznicę śmierci, męża Szczepana, ich rodziców z obu stron i rodzeństwo.
2. Za + Łucjana Mryka w 30. dzień po śmierci.

PIĄTEK – 30.04.2021 – 

6.30 Za ++ rodziców Elfrydę, Emila Kubicki, Agnieszkę, Pawła Loska, Kunegundę, Jana Hirsz, Anielę, Franciszka Loska.

18.00
1. Za + Witolda Sosnal w 30. dzień po śmierci.
2. Za + Witolda Sosnal od współpracowników żony Edyty z Fresh Logistics.

SOBOTA – 1.05.2021 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00 Za ++ Katarzynę, Henryka Lazar, Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostrę, szwagra, Irenę Omozik, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, ++ dziadków, chrzestnych i ++ z rodzin Talecki.

NIEDZIELA – 2.05.2021 – V Niedziela Wielkanocna

8.00 Za + Stefana Szołtysek od sąsiadów z ul. Dworskiej.

10.30 Za + Witolda Sosnala od mieszkańców ul. Działkowej.

12.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Róży Piszczelok z okazji 80. rocznicy urodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.

16.30 Za + Zenonę Jałmużniak od syna Pawła z rodziną. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18 – 25 kwiecień 2021

NIEDZIELA – 18.04.2021 – III Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię Nocoń, dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Romana, Genowefę Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o błogosławieństwo dla Stefanii Kubosz z okazji 80. rocznicy urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jakuba Bielawskiego, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 W intencji rocznego dziecka Wiktora Stryj z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Aniołów Stróżów oraz wstawiennictwo św. Jana Pawła II dla niego, rodziców chrzestnych i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 19.04.2021 – 

6.30 W intencji solenizanta Rafała Gładysza o zdrowie i pokój w sercu.

18.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Łucji, św. Karoliny jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin, z prośbą o dalszą opiekę na przyszłe lata dla całej rodziny.
2.

WTOREK – 20.04.2021 – 

6.30 Za + Marię Nocoń w 30. dzień po jej śmierci.

18.00 Za ++ Roberta, Zofię, Eugeniusza Jagła, Antoniego, Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Ratka i Krzysteczko.

ŚRODA – 21.04.2021 – 

6.30 Za + Marię Kołodziej od Wspólnoty Różańcowej.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo dla Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio i w intencjach jej powierzonych.
2. Za ++ Zofię, Jana, Erwina, Elżbietę Richter, Agnieszkę, Pawła Niedziela, Gertrudę, Stanisława Mrozek, Dariusza Cieszewski, Alfreda Teichgraber i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 22.04.2021 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Grzegorza, Teresę, Nikodema, Eufemię, Wawrzyna Fajkis, Teklę, Franciszka Cipa. Pawła Matula, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Kazimierza, Waldemara, Wiktora Długaj, Henrietę, Józefa Jadasz i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 23.04.2021 – Uroczystość św. Wojciecha

6.30 Za ++ Łucję, Władysława Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Marię, Józefa Pawlas, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z rodzin Woźnica, Pawlas, Kasperczyk, Długaj i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + syna Sebastiana Wróbel na pamiątkę urodzin.

SOBOTA – 24.04.2021 – 

6.30 Za + Witolda Sosnala od Grzegorza z Bielska-Białej.

18.00
1. Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Edwarda, Henryka, Gertrudę Kula, ++ dziadków, Stefana Szołtysek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Arkadiusza Falkus, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Leona Skiba w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Skiba, Nocoń, Gonsior, Loska, Macha, Mentel, Knapczyk i Moc.

NIEDZIELA – 25.04.2021 – Niedziela Dobrego Pasterza

8.00 Za solenizantów kwietnia.

10.30 Za ++ ojca Romana Bartoszek na pamiątkę urodzin, Cecylię Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, Gancarczyk, Falkus, Strzodka, Jędryczka, Bujara, Zawisza, Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Wojciech Franciszek Szołtysek, Florentyna Felicja Garcorz, Robert Damian Długaj, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 

(więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 11 – 18 kwiecień 2021

NIEDZIELA – 11.04.2021 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Anielę Bartoszek na pamiątkę urodzin, męża Jana, Otylię, Teodora, Stefana Fajkis, Martę, Stanisława Bartoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za parafian.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, dziadków, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, Witolda Moskała, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.

PONIEDZIAŁEK – 12.04.2021 – 

6.30 Za ++ Gertrudę Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Henryka, syna Stefana, Czesława, Jana, Apolonię Tybor, Gerarda Przybycin, ++ dziadków, Teodora, Zofię, Jana, Martę Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ mamę Gertrudę Sowa w 1. rocznicę śmierci, ojca Stanisława, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 13.04.2021 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, Annę, Romualda Wodara, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00 W intencji czcicieli MB Fatimskiej.

ŚRODA – 14.04.2021 – 

6.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy, św. Anny w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i zdrowie dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy urodzin Anny Pawlas.

17.00
1. Za ++ Bernarda Gancarczyk w rocznicę śmierci, Lidię Gancarczyk, Edwarda Kula, ++ dziadków, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Michalski, Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Augustę Musioł w rocznicę śmierci, męża Bernarda, syna Bronisława, zięciów Joachima Paczuła, Jerzego Paszek, Adelajdę, Kazimierza Balik, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i ++ sąsiadów.

CZWARTEK – 15.04.2021 – 

6.30 Za ++ Ryszarda, Różę, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Kunegundę, Jana Zawisza, Ryszarda, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Jana, Leokadię Mryka, Teresę Matula, Franciszka, Piotra Roj, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda Kowol, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Lempa, Kuberek, Falkus, Mryka, Galwas, Rybka, ++ kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za + Teodora Promny, żonę Franciszkę, 3 siostry, 2 synów, synowe, wnuka Leona, Rajmunda, Marię, Wiktora Szołtysek, synów Roberta i Gerarda, Marię Szołtysek, Oskara, Edeltraudę Mryka, ++dziadków, Teodora, Zofię Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Edmunda Wilczyńskiego w rocznicę śmierci, żonę Annę, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 16.04.2021 – 

6.30 Za + Henryka Pilny od Marii Popiel z rodziną.

18.00
1. Za ++ Leokadię Musioł w rocznicę śmierci, męża Wincentego, Marię, Horsta, Krystiana Koim, ++ z pokrewieństwa Musioł, Koim, Bartoszek, Nocoń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Gertrudę Nocoń w rocznicę śmierci, męża Emila, Nikodema, Gertrudę Kot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 17.04.2021 – 

6.30 Za ++ Ludwika, Janinę Kowol, Franciszka, Piotra Roj, Jadwigę, Teofila Sobota, Romana, Erykę Macha, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kowol, Niedoperski, Roj, Falkus i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Edwarda Drobny w rocznicę śmierci, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Stanisława Matula w 1. rocznicę śmierci.

NIEDZIELA – 18.04.2021 – III Niedziela po Zmartwychwstaniu Pańskim

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię Nocoń, dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Romana, Genowefę Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, dziękując za otrzymane łaski i prosząc o błogosławieństwo dla Stefanii Kubosz z okazji 80. rocznicy urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jakuba Bielawskiego, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 W intencji rocznego dziecka Wiktora Stryj z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Aniołów Stróżów oraz wstawiennictwo św. Jana Pawła II dla niego, rodziców chrzestnych i całej rodziny. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 4 – 11 kwiecień 2021

NIEDZIELA – 4.04.2021 – Zmartwychwstanie Pańskie

8.00 Z prośbą o szybki powrót do zdrowia Witolda Sosnala.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Rity w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i zdrowie dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy urodzin Marcina Musioł oraz ku czci św. Kosmy i Damiana w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 30. lecia Apteki Prywatnej „Medico” w Paniówkach.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko w 7. rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Alfonsa Szymeczko, teściów Cecylię i Roberta Papkala, szwagrów Czesława Grabińskiego, Czesława Mercik, Alfonsa, Teresę Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Dziękczynna z okazji 35. rocznicy Chrztu Świętego Agnieszki i Aleksandra.

PONIEDZIAŁEK – 5.04.2021 – 

8.00 

10.30 Za + Eleonorę Leks w 30. dzień po śmierci.

12.00 Za ++ Witolda Popiołek oraz całą rodzinę Tomasza, Doroty i Barbary Popiołek.

WTOREK – 6.04.2021 – 

6.30 

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Lucyny Teichgraber, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

ŚRODA – 7.04.2021 – 

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Anielę Krzysteczko w rocznicę śmierci, 2 mężów Eugeniusza, Henryka, syna Grzegorza, rodziców, teściów, Elżbietę, Herberta Gajda, Pawła Szymeczko, ++ chrzestnych, ++ z rodzin Paździor, Kuchta, Ratka, Szołtysek i Gajda.
2. Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, Gerarda, Franciszka, Kacpra, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła, Marię, Wojciechę Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Krystynę, Stanisława Sobota, Matyldę Piszczelok, Helenę, Huberta Kotulla, Annę Kisiela, Adelajdę Patoń, ++ z pokrewieństwa Sobota, Szołtysek i Piszczelok.

CZWARTEK – 8.04.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Marię, Franciszka, Leona, Ryszarda Łukwinski, Stanisławę, Stefana, Martę, Jana, Zygmunta, Floriana Nagengast, 2 bratowe, 2 szwagrów, dziadków z obu stron, Marka Herisz, ks. Jana Jabłońskiego, ++ z rodzin Jachnik, Malik, Kot, Pyka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię, Pawła Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, Katarzynę Koźlik, Alojzego, Leona, Kornelię Promny, ++ dziadków, Tadeusza, Renatę Pyka, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Malik i Łukwiński.

PIĄTEK – 9.04.2021 – 

6.30 Za + Henryka Pilny w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ Herberta Gajda na pamiątkę urodzin, żonę Elżbietę, Teresę, Emila Pyka, Roberta, Henryka Naglik, Martę, Ernesta, Ludwika, Reinholda Kula, ++ dziadków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks, Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 10.04.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Hahn, dziadków, Franciszka Kozubek, Janinę Piecha, Ignacego Bartoszek, Erykę, Wilhelma Musioł, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Franciszka Botor w rocznicę śmierci, Gertrudę, Ewalda Botor, Emilię, Alojzego Michalski, ++ dziadków, Annę, Henryka Kandziora, Lidię Lauterbach, Helenę Biela, Małgorzatę, Józefa Pilny i ++ z pokrewieństwa.
Po Mszy św.: Chrzest Święty: Mikołaj Olejniczak, Maksymilian Olejniczak.

NIEDZIELA – 11.04.2021 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Anielę Bartoszek na pamiątkę urodzin, męża Jana, Otylię, Teodora, Stefana Fajkis, Martę, Stanisława Bartoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za parafian.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, dziadków, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, Witolda Moskała, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 marzec – 4 kwiecień 2021

NIEDZIELA – 28.03.2021 – Niedziela Palmowa

8.00 Za solenizantów marca.

10.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Leona Żymełka z okazji 60. rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Eliza Skórniewska, Kinga Smorz, Krzysztof Sklorz, ich rodziców i chrzestnych.

16.30
1. Za ++ Bernarda Wilk w rocznicę śmierci, Alfreda, Marię, Adolfa, Leokadię, Marcina Wilk, Henryka, Elfrydę, Rafała Stalica, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Józefa Żogała, Franciszkę Macha, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Martyny Tajnert, brata Marcina, rodziców i chrzestnych.
3. Za ++ rodziców Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę, Jana Tajnert.

PONIEDZIAŁEK – 29.03.2021 – 

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez Niepokalane Serce Maryi za nieprzyjaciół Kościoła Świętego oraz tych, którzy nie poznali miłości Jezusa Chrystusa, z prośbą o ich nawrócenie.

18.00
1. Za ++ Franciszka Sobota w rocznicę śmierci, żonę Renatę, rodziców z obu stron, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Alojzego Paździor na pamiątkę urodzin, dziadków Paździor, Badura, Kołodziej, Kula i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 30.03.2021 – 

6.30 Za + Henryka Pilny od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

18.00 Za ++ Jana Żymełka na pamiątkę urodzin, rodziców Marię i Sylwestra w rocznice śmierci, Łucję, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, ++ dziadków, ++ z rodzin Mryka, Żymełka, Szołtysek, Bartoszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 31.03.2021 – 

6.30 Za ++ Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Marię, Józefa Pakura, Łucję, Jadwigę, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z rodzin Tabath, Swoboda, Teichgraber i ++ kapłanów.

17.00
1. Za + Jana Pawlas w 1. rocznicę śmierci.
2. Za + Teresę Fajkis, męża Nikodema, wnuka Grzegorza od rodziny Reichel.

CZWARTEK – 1.04.2021 – Wielki Czwartek

18.00 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej
1. Za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.
3. W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

PIĄTEK – 2.04.2021 – Wielki Piątek

18.00 Ceremonie Wielkiego Piątku

SOBOTA – 3.04.2021 – Wielka Sobota

20.00 Wigilia Paschalna Za parafian.

NIEDZIELA – 4.04.2021 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

8.00 Z prośbą o szybki powrót do zdrowie Witolda Sosnala.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Rity w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i zdrowie dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy urodzin Marcina Musioł oraz ku czci św. Kosmy i Damiana w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 30. lecia Apteki Prywatnej „Medico” w Paniówkach.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko w 7. rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Alfonsa Szymeczko, teściów Cecylię i Roberta Papkala, szwagrów Czesława Grabińskiego, Czesława Mercik, Alfonsa, Teresę Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Dziękczynna z okazji 35. rocznicy Chrztu Świętego Agnieszki i Aleksandra. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 21 – 28 marzec 2021

NIEDZIELA – 21.03.2021 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00 W intencji Bartosza Rosak z okazji 3. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego oraz o zdrowie i miłość rodziców Zuzanny i Damiana.

10.30 

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka.

PONIEDZIAŁEK – 22.03.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Rudolfa Luks w rocznicę śmierci, żonę Teresę, ++ dziadków Annę, Herberta Luks, Annę, Pawła Janota, Mariannę, Władysława Masłocha, Mieczysława, Edwarda Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Piotra Nowak w rocznicę śmierci, Annę, Pawła Nowak, Agnieszkę, Jana, Gotfryda Morawiec, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, ++ dziadków, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, Trautę, Arka Szwajnoch, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 23.03.2021 – 

6.30 Za ++ Wincentego, Julię Kołodziej, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Józefa Szołtysek na pamiątkę urodzin, Romana Julię, Leona Szołtysek, Annę, Emanuela Musioł, Jadwigę, Alfonsa Włodarz, Gertrudę, Gerarda Grodoń, Pawła Bartoszek, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok, Antoniego Liszok, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 24.03.2021 – 

6.30 Za ++ Erwina, Marię Wilczek, Waltra, Józefę, Wilhelma Wieczorek, Matyldę, Franciszka Paluch, Martę, Ryszarda Nocoń, Bronisława, Augustynę, Bernarda Musioł, Eugeniusza, Cecylię, Emila Kurpas, Wandę, Józefa Kendziora, Władysława Kowalczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Beaty Promny, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.
2. Za ++ Annę, Gerarda, Emila, Eryka Bujara, Jana, Leokadię Mryka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Elżbietę, Ernesta Kaczmarek, Adolfa, Różę Kurpas, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Jachnik, Chwiołka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 25.03.2021 – 

6.30 Za + Pawła Bednarczyk na pamiątkę 90. urodzin oraz ++ rodziców.

18.00
1. Za ++ Damazego Kasza, syna Mariana, ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków z rodzin Kasza, Szymon, Benisz i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Łucję Michalską w rocznicę śmierci, męża Alfreda, rodziców, teściów, rodzeństwo, Wacława, Józefę, Jadwigę Mizera, Bożenę, Leszka Krzywda, ++ chrzestnych Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Gancarczyk, Pyka, Żymełka, Michalski i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 26.03.2021 – 

6.30 Za ++ Jerzego, Łucję Stalica, Pawła, Franciszkę, Teresę, Ewalda, Erykę Pindur, Edeltraudę, Helmuta Cieplik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Agnieszkę Szary w rocznicę śmierci, rodziców Alfreda, Joannę Pecel, Piotra, Elżbietę, Paulinę Szary, Franciszka, Elżbietę, Marię Bartoszek, Zygmunta Górski, ++ z rodzin Szary, Bartoszek i Hudak.
2. Za ++ Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Pawła, Jadwigę Duda, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Alojzego Bryłka, Stefanię, Bernarda Włodarz, Stefana Kuberek, Henryka Pilny, Joachima Wiertelorz, Jerzego, Antoninę Oleś, ++ z rodzin Roj, Mierzwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 27.03.2021 – 

6.30 Za ++ Waleskę, Franciszka, Piotra, Franciszka, Annę, Józefa Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Teresę Matula, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, Ignacego Nocoń, Janinę, Ludwika Kowol, Henrykę, Józefa Czermak, ++ z pokrewieństwa Roj, Falkus, Swoboda, Dyrbuś, Mierzwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Leona, Franciszkę, Teodora, Jolantę Mryka, Iwonę Wawoczny, Marię, Franciszka Miczka, ++ dziadków, rodzeństwo i krewnych z rodzin Mryka, Miczka, Pyka, Szołtysek, Zaremba, Plaza, Nocoń, Musioł, Paluch oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Marcina Nieradzik w 4. rocznicę śmierci.

NIEDZIELA – 28.03.2021 – Niedziela Palmowa

8.00 Za solenizantów marca.

10.30 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Leona Żymełka z okazji 60. rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Eliza Skórniewska, Kinga Smorz, Krzysztof Sklorz, ich rodziców i chrzestnych.

16.30
1. Za ++ Bernarda Wilk w rocznicę śmierci, Alfreda, Marię, Adolfa, Leokadię, Marcina Wilk, Henryka, Elfrydę, Rafała Stalica, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Józefa Żogała, Franciszkę Macha, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Martyny Tajnert, brata Marcina, rodziców i chrzestnych.
3. Za ++ rodziców Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę, Jana Tajnert. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 marzec 2021

NIEDZIELA – 14.03.2021 – IV Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Annę Wilczyńską w rocznicę śmierci, męża Edmunda, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Cecylię Bartoszek, męża Romana od rodzin Jędryczka, Promny, Bujara i Kaczmarek.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Marii Alicji Tajnert, jej rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża a intencji Alicji Tajnert, jej rodziców i bliskich.

16.30 Za ++ Angelę, Emila, Jerzego Piszczelok, Marię, Eryka Spyra, dziadków, Dolores, Gerhata Grześka, Achilesa Związek, Pawła Kucjas, Jana Karwat, Wernera Wochnik, ++ z pokrewieństwa Malcherczyk, Piszczelok, Kucjas, Spyra, ++ sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 15.03.2021 – 

6.30 Za ++ Ludwika Pyka w rocznicę śmierci, Gertrudę, Tadeusza, Renatę Pyka, Gertrudę, Emila Nocoń, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Pyka, Nocoń i Michalski.

18.00
1. Za ++ Annę, Alojzego Kula, rodzeństwo, dziadków, Zofię, Wincentego Nocoń, Cecylię, Henryka Wranik, Teresę, Pawła Rybka, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Kula i Krzysteczko.
2. Za ++ Franciszka, Małgorzatę, Dominika, Gertrudę, Bronisława Spadek, Józefa Pixa, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Aleksandra Marzec, Bronisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, kapłanów, chrzestnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.03.2021 –

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin Bernadety Jaszkowic, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

18.00 Za ++ Martę, Szczepana, Hannę i dziadków z rodziny Achtelik, dziadków i krewnych z rodziny Długaj oraz z rodzin Kowol, Henisz, Badura, dziadków Zofię, Władysława Copija i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 17.03.2021 – 

6.30 Za + Dorotę Kłos o radość wieczną od sąsiadów z ul. Powstańców Śląskich i Zwycięstwa.

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Emanuela, Annę Przybyła, Fryderyka, Jana, Marię Swoboda, Agnieszkę Kozubek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 18.03.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Norberta Kowol w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, szwagra, Annę, Eryka Kowol, dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Różę Czech w rocznicę śmierci, męża Jerzego, Kornelię Czech, Jana, Agnieszkę, Gotfryda Morawiec, Annę, Alojzego Niestrój, Adelajdę, Franciszka Musioł, Piotra, Annę, Pawła Nowak, dziadków, Leona Nocoń, Anetę Waniek, szwagrów, bratową, ++ z rodzin Morawiec, Paździor, Herisz, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 19.03.2021 – Uroczystość św. Józefa

6.30 

18.00
1. Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Józefa i św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60. rocznicy urodzin Józefa Musioł.
2. Za ++ Edmunda, Marię, Pawła Kowol, 3 braci, Jana, Gertrudę, Alojzego, Roberta, Rutę Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Kazimierza Strojny, Franciszkę, Józefa Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 20.03.2021 – 

6.30 Za ++ rodziców Gretę, Edwarda Wita, dziadków, Antoniego, Romualdę Wita, Józefa, Elżbietę Mryka, Wiktora, Joannę Bryłka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Łucję, Wiktora Szołtysek, Łucję Szołtysek, Huberta, Marię Szczygieł, Henryka Kuchta, Aleksandra Marzec, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Szołtysek, Kowol i Rybka.
2. Za ++ Stefana, Hildegardę Józefa Widera, Agnieszkę Kochut, Gertrudę Rudzińską, Konrada, Otylię Kot, dziadków, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Zofię, Wilhelma, Magdalenę, Michała, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 21.03.2021 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00 W intencji Bartosza Rosak z okazji 3. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego oraz o zdrowie i miłość rodziców Zuzanny i Damiana.

10.30 

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 marzec 2021

NIEDZIELA – 7.03.2021 – III Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ ojców internowanych do Rosji: Jana Gemander, Alojzego Kasperczyk, Stefana Kot, Józefa Kula, Ludwika Kula, Jana Macha, Ryszarda Macha, Franciszka Macha, Wilhelma Matula, Jana Musioł, Sylwestra Malcherek, Józefa Mryka, Alberta Nocoń, Augustyna Nusse, Pawła Pindur, Jana Promny, Teodora Promny, Jana Smorz, Maksymiliana Spyra, Franciszka Swoboda, Franciszka Szołtysek, Jana Szołtysek.

10.30 Za + Renatę Podsiadło od sąsiadów z ul. Zabrskiej.

12.00 Za + Małgorzatę Krzysteczko w 30. dzień po śmierci.

16.30 Za + Stefana Kowol pochodzącego z Paniówek, a zmarłego w Niemczech od bratowych Krysi i Anieli oraz Basi, Małgosi, Bogusia, Danki, Doroty i Oli z rodzinami.

PONIEDZIAŁEK – 8.03.2021 – 

6.30 Za ++ Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Gertrudę, Ottona Bryłka, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Elfrydę Kleczka na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, Alojzego, Annę Niestrój, Elżbietę, Józefa Mryka, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Henryka Stareczek, ++ kapłanów i franciszkanów.
2. Za ++ Franciszka Strzyżewskiego w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, żonę Marię, wnuczkę Dorotę, ++ z rodzin Krzysteczko, Blaszczok, Niestrój i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 9.03.2021 – 

6.30 Za ++ Emila, Elfrydę Kubicki, ich rodziców i rodzeństwo, Jana, Kunegundę Hirsz, Franciszka, Anielę Loska i ++ z rodzin Kubicki, Loska, Lasiński, Hirsz i Kisiela.

18.00
1. Za ++ Jerzego, Annę, Józefa Kowol, Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Kowol, Piecha, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Cecylię Bartoszek od Wspólnoty Różańcowej.

ŚRODA – 10.03.2021 – 

6.30 Za + Dorotę Kłos w 30. dzień po jej śmierci.

17.00
1. Za ++ Stanisława Wróblewskiego w rocznicę śmierci, syna Wojtka, Martę, Jana, Pawła Musioł, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, Anielę Bartoszek, ks. Henryka Sajdok, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka oraz ++ kapłanów.
2. Za ++ Małgorzatę, Pawła, Henryka, Różę, Agnieszkę, Alojzego Swoboda, ++ z rodzin Kołbasko, Kołodziej i Mucha.

CZWARTEK – 11.03.2021 – 

6.30 Za ++ Jadwigę, Pawła, Cecylię Kotyczka, Marię, Romana, Tomasza Mryka, Annę, Wacława Głuch, Różę, Joachima Musioł, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Antoniego, Marię, Alojzego, Rafała, Benedykta, Łucję Szołtysek, Barbarę, Juliusza, Emilię, Alojzego, Augustyna, Alfreda, Łucję Michalski, Piotra, Annę Żymełka, Bernarda, Franciszkę Kowol, Katarzynę, Henryka Lazar, Alfreda, Marię Gancarczyk, Ludwika, Gertrudę, Tadeusza, Renatę Pyka, Tomasza Mryka, Horsta, Marię Koim, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Grzegorza Krzysteczko, Benedykta Nocoń, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. Za ++ Elżbietę, Józefa Mryka, Anielę, Emila Michalski, dziadków, ++ z rodzin Wita, Gancarczyk, Szołtysek, Szymura, Ignacego Bartoszek, Emilię Kleczka i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 12.03.2021 – 

6.30 Za ++ mamę Serafinę Długaj w 10. rocznicę śmierci, ojca Alojzego, teściów Janinę, Zygmunta Skrzydeł, ++ szwagrów, dziadków i ++ z pokrewieństwa Długaj, Skrzydeł, Pawlas i Niewiadomski.

18.00
1. Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Bogusława Janota, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Za ++ Marię, Walentego Musioł, Ignacego, Marię, Wilhelma Bartoszek, Łucję, Konrada Szołtysek, Jana Muszalik, Wiktora Mazurek, Anielę, Emila Michalski, Oswalda Bartnik, Pawła Domin, Szymona Gawlik.

SOBOTA – 13.03.2021 – 

6.30 Za ++ Wiktora, Bożenę, Jana, Gertrudę Dylus, Marię, Wiktora, Elżbietę, Gerharda Mijacz, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. W intencjach czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Leona Majowskiego w 10. rocznicę śmierci, rodziców, siostrę Marię, dziadków z obu stron, Franciszka Mijacz, Mirosława Kowalczyk, Ryszarda Palusińskiego, Renatę Popek, ++ z rodzin Majowski, Mijacz i Promny.

NIEDZIELA – 14.03.2021 – IV Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Annę Wilczyńską w rocznicę śmierci, męża Edmunda, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Cecylię Bartoszek, męża Romana od rodzin Jędryczka, Promny, Bujara i Kaczmarek.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Marii Alicji Tajnert, jej rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Anioła Stróża a intencji Alicji Tajnert, jej rodziców i bliskich.

16.30 Za ++ Angelę, Emila, Jerzego Piszczelok, Marię, Eryka Spyra, dziadków, Dolores, Gerhata Grześka, Achilesa Związek, Pawła Kucjas, Jana Karwat, Wernera Wochnik, ++ z pokrewieństwa Malcherczyk, Piszczelok, Kucjas, Spyra, ++ sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)