Intencje mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 luty – 7 marzec 2021

NIEDZIELA – 28.02.2021 – II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za solenizantów lutego.

10.30 Za ++ Henryka Gemander w rocznicę śmierci, Łucję, Benedykta Szołtysek, Gertrudę, Szczepana Gemander, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander, Rusin oraz dusze opuszczone.

12.00 Do NSPJ, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. Patronów oraz Dary Ducha Świętego dla Roberta Wyrobka z okazji 18. urodzin.

16.30 Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Nocoń, Goławski, Szindler i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 1.03.2021 – 

6.30 Za ++ Czesława Dubiel, córkę Bożenę Musielak, ++ rodziców z obu stron oraz dusze opuszczone.

18.00
1. Za + Anielę Bartoszek od kuzynki Teresy Józefowskiej z rodziną.
2. Za + Marietę Kozłowską od kuzynek.

WTOREK – 2.03.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Zofię, Ryszarda Macha, Maksymiliana, Klarę, Tomasza, Helenę, Bolesława Kubosz, Małgorzatę, Leona Krzysteczko, Różę, Józefa Gabor, Gerarda Nocoń, Alojzego, Krzysztofa Gatner, ++ z pokrewieństwa Górka, Swoboda i Macha.
2. Za + Cecylię Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 3.03.2021 – 

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów naszej parafii.

17.00
1. Za ++ Jana Mryka w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Gintra, Eryka, Elżbietę Hawlicki, Herberta, Helenę Szołtysek, ++ dziadków, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota i Lis.

CZWARTEK – 4.03.2021 – Święto św. Kazimierza

6.30 Za ++ Konrada Długaj w rocznicę śmierci, 6 braci, Tomasza, Rozalię Pyka, Konstantego, Zofię, Elżbietę Długaj, Pawła Bednarczyk, Annę, Franciszka Kowol, Martę, Szczepana Achtelik, Karola Strzoda, Jana Lenża i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Agnieszkę Morawiec w rocznicę śmierci, męża Jana, syna Gotfryda, synową Trautę, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Gertrudę, Henryka, Stefana Szołtysek, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Emilię Bartoszek na pamiątkę urodzin, syna Edwarda, męża Bernarda, rodziców, rodzeństwo i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 5.03.2021 – 

6.30
1. W intencji czcicieli NSPJ.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża, św. Urbana, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin Leonarda Spyra, z prośbą o dalszą opiekę na przyszłe lata dla całej rodziny.

18.00 W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

SOBOTA – 6.03.2021 – 

6.30
1. W intencji członków Żywego Różańca.
2. Za + Małgorzatę Krzysteczko od Wspólnoty Różańcowej.

18.00
1. Za ++ Mariana, Pawła, Magdalenę Wyrobek, Józefa, Magdalenę Niewięć, Sebastiana Wróbel, Jana Gołąb, Irenę Mierzwa, Lidię Lauterbach i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. urodzin Piotra Słaboń, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

NIEDZIELA – 7.03.2021 – III Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ ojców internowanych do Rosji: Jana Gemander, Alojzego Kasperczyk, Stefana Kot, Józefa Kula, Ludwika Kula, Jana Macha, Ryszarda Macha, Franciszka Macha, Wilhelma Matula, Jana Musioł, Sylwestra Malcherek, Józefa Mryka, Alberta Nocoń, Augustyna Nusse, Pawła Pindur, Jana Promny, Teodora Promny, Jana Smorz, Maksymiliana Spyra, Franciszka Swoboda, Franciszka Szołtysek, Jana Szołtysek.

10.30 Za + Renatę Podsiadło od sąsiadów z ul. Zabrskiej.

12.00 Za + Małgorzatę Krzysteczko w 30. dzień po śmierci.

16.30 Za + Stefana Kowol pochodzącego z Paniówek, a zmarłego w Niemczech od bratowych Krysi i Anieli oraz Basi, Małgosi, Bogusia, Danki, Doroty i Oli z rodzinami. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 21 – 28 luty 2021

NIEDZIELA – 21.02.2021 – I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Teresę Fajkis od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

10.30 Za + Małgorzatę Krzysteczko od sąsiadów z ul. 27 Stycznia.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lena Szołtysek, Laura Pośpiech, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Szymona Gawlik w rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 22.02.2021 – Święto katedry św. Piotra Apostoła

6.30 Za + Cecylię Bartoszek od koleżanek i kolegów z rocznika 1943.

18.00
1. Za ++ Franciszka Rybka w rocznicę śmierci, Wiktora, Bożenę Dylus, ++ dziadków, ++ z rodzin Rybka, Dylus, Szołtysek, Mijacz i ++ chrzestnych.
2. Za ++ Różę, Alfreda, Mryka, Franciszka Rybka, ++ dziadków, Oswalda Bartnik, Dorotę Mryka, Andrzeja Nowak i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 23.02.2021 – 

6.30 Za ++ Zofię, Emila, Adriana, Konkordię Goławski, Zofię, Pawła Harazim, 2 córki, 2 synów, synową, 4 zięciów, Józefa Rokitowski, Ignacego Nocoń, Halinę, Alojzego Kowol, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Gertrudę, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Małgorzatę Krzysteczko i Stefana Kowol od rocznika 1941.

ŚRODA – 24.02.2021 – 

6.30 Za ++ Wiktora, Marię, Roberta, Rajmunda, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, ++ dziadków, Teresę, Rudolfa Luks, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota i Kołodziej.

17.00
1. Za ++ Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Marię, Wilhelma Rybka, Edwarda Kula, Arkadiusza, Ryszarda Falkus i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Pawła Bartoszek i Alojzego Długaj w rocznice ich śmierci, Franciszkę, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę Długaj, ++ z rodzin Długaj, Bartoszek, Musioł, Pawlas i Kornas.

CZWARTEK – 25.02.2021 – 

6.30 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

18.00
1. Za ++ Elfrydę Szołtysek w rocznicę śmierci, Alojzego, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.
2. Za ++ Ludwika, Leona, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Adelajdę, Józefa Paszek, Helenę, Zygfryda Musioł, Wiktora Sosna, ++ z pokrewieństwa Bujara i Jachnik.

PIĄTEK – 26.02.2021 – 

6.30 Za + Cecylię Bartoszek od sąsiadów z ul. Powstańców Śląskich.

18.00 
1. Za ++ mamę Marię Jachnik na pamiątkę urodzin, ojca Edmunda, ++ z pokrewieństwa Rajca, Jachnik, Kot, Swoboda, Twardoch, Cyroń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. O dar życia wiecznego dla + matki chrzestnej Renaty Podsiadło.

SOBOTA – 27.02.2021 – 

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i łaskę zdrowia dla Gabrieli Konopka z okazji urodzin i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Wiesława Jaszkowic, matkę Anielę, Annę, Karola, Romana Roskosz, dziadków, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Alojzego Mijacz w 3. rocznicę śmierci i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 28.02.2021 – II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za solenizantów lutego.

10.30 Za ++ Henryka Gemander w rocznicę śmierci, Łucję, Benedykta Szołtysek, Gertrudę, Szczepana Gemander, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander, Rusin oraz dusze opuszczone.

12.00 Do NSPJ, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. Patronów oraz Dary Ducha Świętego dla Roberta Wyrobka z okazji 18. urodzin.

16.30 Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Nocoń, Goławski, Szindler i ++ z pokrewieństwa. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW – 14 – 21 luty 2021

NIEDZIELA – 14.02.2021 – VI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Konrada Długaj na pamiątkę urodzin, rodziców Zofię, Konstantego Długaj, Rozalię, Tomasza Pyka i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ męża Romana Szukała na pamiątkę 90. urodzin, syna Alojzego, Różę, Adama, Szczepana, Marię, Edmunda, Helenę Szukała, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę, Romana, Erykę Macha, Henryka Malik, Alfonsa Kurpas, ++ z pokrewieństwa Macha i Szukała.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Bruno Krzysteczko, Zofia Janota, Franciszek Skutela, Filip Kowol, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosiernego Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ojca Pio z prośbą o błogosławieństwo, łaskę zdrowia dla Marii i Ewalda Brosz oraz wszystkich bliskich.

PONIEDZIAŁEK – 15.02.2021 – 

6.30 Za + Leona Skiba na pamiątkę urodzin.

18.00
1. Za ++ Ernesta Promny w 6. rocznicę śmierci, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Teresę, Jana, Ernesta, Lidię Promny, Elżbietę, Józefa, Rajmunda Pindur, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Alojzego, Grzegorza, Tadeusza Olszynka, Elfrydę Kasperczyk, Zofię Szołtysek.

WTOREK – 16.02.2021 – 

6.30 Za ++ Walentego, Marię Musioł, Szymona Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Helenę Biela w 2. rocznicę śmierci, rodziców Annę, Franciszka Szołtysek, teściów, ++ z pokrewieństwa oraz ++ Teresę Swoboda, Franciszka Botor, Andrzeja Nowak i Lidię Lauterbach.

ŚRODA – 17.02.2021 – Środa Popielcowa

6.30 Za + Henryka Macha od koleżanek i kolegów z rocznika 1959.

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za + Michała Rosa w rocznicę śmierci i ++ z pokrewieństwa.

19.00 Za parafian – o dobre, duchowe przeżycie czasu Wielkiego Postu.

CZWARTEK – 18.02.2021 – 

6.30 Za ++ Adelajdę, Bolesława, Andrzeja Mijacz, Michalinę, Bonifacego Rychter, Piotra Kołodziej, ++ dziadków Mijacz i Leksy.

8.00
1. Za ++ Grzegorza Krzysteczko w rocznicę śmierci, jego rodziców Anielę i Henryka Krzysteczko, Benedykta Nocoń i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Benedykta Swoboda w rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin, Antoniego, Gertrudę Swoboda, Pawła, Klarę Lipa, Witolda, Beatę Lipa, Urszulę, Władysława, Ewę Tabath, Gerarda Rzepka, Konrada Nocoń, ++ z pokrewieństwa Teichgraber, Pakura, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 19.02.2021 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, Łucję, Władysława Kołodziej, dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Elżbietę Gajda na pamiątkę urodzin, męża Herberta, Eugeniusza Jagła, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, ++ dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ ojca Henryka Kuchta na pamiątkę urodzin, Łucję Szołtysek, Grzegorza Krzysteczko, ++ dziadków Paździor, Kuchta, Szołtysek, Brzozok i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 20.02.2021 – 

6.30 Za ++ Rafała, Henryka, Elfrydę Stalica, Julię, Alojzego Draga, Balbinę, Józefa Kot, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Alfreda, Bernarda Wilk, Franciszkę Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Franciszka Szołtysek na pamiątkę 80. urodzin, Różę, Łucję Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kazimierza, Marię, Antoniego Strojny, Cecylię, Henryka, Marię, Tadeusza Wranik, Rutę, Roberta Musioł, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Edmunda Kowol, Annę, Alojzego Kula, dziadków, Tadeusza Toman i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 21.02.2021 – I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Teresę Fajkis od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

10.30 

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lena Szołtysek, Laura Pośpiech, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Szymona Gawlik w rocznicę śmierci. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 luty 2021

NIEDZIELA – 7.02.2021 – IV Niedziela Zwykła

8.00 Za + Anielę Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

10.30 Za + Renatę Podsiadło od rodzin Hawlicki, Pawlas, Jasztal i Romik.

12.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę św. Anny z okazji 40. rocznicy urodzin Krzysztofa Małachowskiego.

16.30 Za ++ Henryka, Elżbietę, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Adolfa, Marię, Marcina, Leokadię Wilk, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę Macha, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Jadwigę, Pawła Drobik, ++ dziadków i ++ kapłanów.

PONIEDZIAŁEK – 8.02.2021 – 

6.30 Za ++ Annę, Franciszka, Zygmunta, Mateusza Kowol, rodziców, rodzeństwo, Pawła Bednarczyk, ++ z rodzin Kowol, Długaj, Achtelik, Sobota, Dymarz, Badura i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Alojzego Kołodziej w 6. rocznicę śmierci, żonę Marię, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Stachura, Swoboda, Długaj, Janota, Hawełka i Morgała.

WTOREK – 9.02.2021 – 

6.30 Za + Józefa Wiśniewskiego, ++ z rodziny Wiśniewski, Kucharczyk, Backi i Woźnica.

18.00 Za + +  Annę i Alojzego Niestrój w rocznicę śmierci, Józefa i Otylię Pucher, ich synów Józefa i Antoniego, ++ z rodzin Niestrój, Pucher, Musioł, Morawiec i Czech, Anetę Waniek, Leona Nocoń, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 10.02.2021 – Wsp. św. Scholastyki

6.30 Za ++ Emilię, Tomasza, Anielę Kowol, Annę, Andrzeja, Eugeniusza Kosiński, Łucję Szołtysek, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, Mariana Świerkot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za ++ Różę Kot w rocznicę śmierci, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 11.02.2021 – Wsp. NMP z Lourdes

6.30 

18.00  Za ++ Wilhelma, Marię, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Dariusza, Władysława Sarkowicz, Ulryka Galański, Eugeniusza Niedobecki, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana, Irenę Korkus.

PIĄTEK – 12.02.2021 – 

6.30 

18.00 Za ++ Annę, Eryka Kowol, Norberta Kowol, Krystynę Machura, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 13.02.2021 – 

6.30 Za ++ Henryka Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, syna Stefana, Czesława Tybor, Gerarda Przybycin, dziadków, Teodora, Zofię, Jana, Martę Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

NIEDZIELA – 14.02.2021 – VI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Konrada Długaj na pamiątkę urodzin, rodziców Zofię, Konstantego Długaj, Rozalię, Tomasza Pyka i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ męża Romana Szukała na pamiątkę 90. urodzin, syna Alojzego, Różę, Adama, Szczepana, Marię, Edmunda, Helenę Szukała, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę, Romana, Erykę Macha, Henryka Malik, Alfonsa Kurpas, ++ z pokrewieństwa Macha i Szukała.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Bruno Krzysteczko, Zofia Janota, Franciszek Skutela, Filip Kowol, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosiernego Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ojca Pio z prośbą o błogosławieństwo, łaskę zdrowia dla Marii i Ewalda Brosz oraz wszystkich bliskich. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 31 styczeń – 7 luty 2021

NIEDZIELA – 31.01.2021 – IV Niedziela Zwykła 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów stycznia.

10.30 Za ++ ojca Ludwika Skrzypczyk w rocznicę śmierci, żonę Marię, Zygmunta, Roberta, Jadwigę Mryka, ++ dziadków, Erwina, Adelę Franik, ++ z rodzin Polnik, Skrzypczyk, Krawczyk, Mryka, Żur i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, rodziców, rodzeństwo, Jerzego, Sebastiana Janyga, Jadwigę, Pawła, Cecylię Kotyczka, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 1.02.2021 – 

6.30 Za + Anielę Bartoszek od Wspólnoty Różańcowej.

18.00 Za + Arkadiusza Wróbel w 7. rocznicę śmierci.

WTOREK – 2.02.2021 – Święto Ofiarowania Pańskiego

6.30 Do Bożego Miłosierdzia, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie na dalsze lata z okazji 85. rocznicy urodzin Romualda Foks i opiekę Bożą dla całej rodziny.

8.00 Za + Teresę Fajkis w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Piotra Wójcik w rocznicę śmierci, żonę Martę, rodziców z obu stron, Anielę, Józefa, Jadwigę Korol, Jadwigę Helios, Magdalenę, Wilhelma Włodarz, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, Jana, Gertrudę Plewnia, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 3.02.2021 – 

8.00 W intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za ++ Wilhelma, Marię Rybka, Edwarda, Gertrudę, Henryka Kula, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Arkadiusza Falkus i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 4.02.2021 – 

6.30 Za ++ Pawła Nocoń w 1. rocznicę śmierci i żonę Agnieszkę.

18.00 Za ++ Franciszka Bartoszek, żonę i córkę, Zygmunta Górskiego, jego rodziców, rodzeństwo, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Pecel.

PIĄTEK – 5.02.2021 – Wsp. św. Agaty 

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

18.00 W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

SOBOTA – 6.02.2021 – Wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy

6.30 W intencji członków Żywego Różańca.

18.00 Za ++ rodziców Konrada, Łucję Szołtysek, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Jana Żymełka, ++ dziadków, Franciszka Kozubek i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 7.02.2021 – V Niedziela Zwykła 

8.00 Za + Anielę Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

10.30 Za + Renatę Podsiadło od rodzin Hawlicki, Pawlas, Jasztal i Romik.

12.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę św. Anny z okazji 40. rocznicy urodzin Krzysztofa Małachowskiego.

16.30 Za ++ Henryka, Elżbietę, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Adolfa, Marię, Marcina, Leokadię Wilk, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę Macha, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Jadwigę, Pawła Drobik, ++ dziadków i ++ kapłanów. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 – 31 styczeń 2021

NIEDZIELA – 24.01.2021 – III Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Marię, Jana, Józefa Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z rodzin Pawlas, Woźnica, Kasperczyk, Długaj i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + Bronisława Musioł w 10. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Ignacy Fick, Nina Herdzin, Emilia Herdzin, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo dla ks. Sebastiana Heliosza z okazji urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 25.01.2021 – Św. Powołania św. Pawła, Apostoła

6.30

18.00
1. Za ++ Rajmunda Szołtysek w rocznicę śmierci, jego rodziców, 2 braci i bratową Marię, Franciszkę, Teodora Promny, 2 synów, synowe i wnuka Leona, 3 siostry, Oskara, Edeltraudę Mryka, ++ dziadków, Zofię, Teodora Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Henryka Kuchta w rocznicę śmierci, Zofię, Pawła, Alojzego Paździor, Jadwigę, Antoniego, Konrada, Leonarda, Antoniego, Urszulę Kuchta, ++ dziadków, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Łucję Szołtysek, Roberta Pyka, ++ z rodzin Morawiec i Herisz.

WTOREK – 26.01.2021 – Wsp. św. Tymoteusza i Tytusa

6.30 Za + Anielę Bartoszek od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

18.00 Za ++ Romana Szołtysek w rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Franciszek, teścia Ewalda Szołtysek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Buchała i Freitag.

ŚRODA – 27.01.2021 – 

6.30 

17.00
1. Za ++ Józefa, Łucję, Pawła, Anielę Kowol, Benedykta, Wiktora, Gertrudę Konopka, Małgorzatę, Antoniego Wieczorek, Józefa Laby, Teresę, Pawła Jegierczyk, ++ z pokrewieństwa Kowol, Konopka, Pilny, Rajca i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jadwigę, Alfreda, Damiana Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Stefana Woźnica, Marię Hudzikowską, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 28.01.2021 – Wsp. św. Tomasza z Akwinu

6.30

18.00
1. Za + Mariana Gonsior w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Adelajdę Musioł w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Anetę Waniek, Leona i Alfreda Nocoń, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Morawiec i Piotra Nowak.

PIĄTEK – 29.01.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Annę Kot, 2 mężów, ich rodziców, Henryka, Jana, Matyldę Swoboda, Marię, Edmunda Jachnik, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Malik, Łukwiński i Borkowy.
2. Za ++ Lidię Lauterbach w 5. rocznicę śmierci, rodziców Małgorzatę i Herberta Bartoszek, teściów Annę i Teodora Lauterbach, synów i synowe, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Helenę Biela, Mariana Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 30.01.2021 – 

6.30 Za ++ Paulinę, Antoniego Niedorny, Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda Pyka, Annę, Tomasza, Pawła Knosala, Gerarda Bartocha, Konrada Psyk, ++ z pokrewieństwa Pyka i Niedorny.

18.00
1. Za ++ Romana, Katarzynę, Franciszkę, Teodora Promny, Albinę, Konstantego Mijacz, Jadwigę, Ludwika Szołdra, Gerturdę, Alojzego Mansfeld, rodziców chrzestnych, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Promny i Mijacz.
2. Za ++ ojca Ignacego Bartoszek na pamiątkę urodzin, Oswalda, Alfreda Bartnik, Emila, Anielę Michalski, ++ dziadków Bartoszek, Musioł, Bartnik, Mryka.

NIEDZIELA – 31.01.2021 – IV Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów stycznia.

10.30 Za ++ ojca Ludwika Skrzypczyk w rocznicę śmierci, żonę Marię, Zygmunta, Roberta, Jadwigę Mryka, ++ dziadków, Erwina, Adelę Franik, ++ z rodzin Polnik, Skrzypczyk, Krawczyk, Mryka, Żur i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, rodziców, rodzeństwo, Jerzego, Sebastiana Janyga, Jadwigę, Pawła, Cecylię Kotyczka, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 styczeń 2021

NIEDZIELA – 17.01.2021 – II Niedziela Zwykła

8.00

10.30 Za + Marię Kołodziej od koleżanki Anny i rodzin Wilk, Gonsior i Ciupka.

12.00 Za + Renatę Podsiadło w 30. dzień po śmierci.

16.30 

PONIEDZIAŁEK – 18.01.2021 – 

6.30 

18.00
1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 6. urodzin Marii Jałmużniak.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Józefa jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin Gertrudy, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

WTOREK – 19.01.2021 – Wsp. św. Józefa Pelczara

6.30

18.00 Za ++ Helenę, Franciszka Pilny, Jadwigę, Pawła Duda, dziadków z obu stron, ciocię Annę Brol, Stefana Kuberek, Romana Popiel, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Pilny, Duda, Brol i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 20.01.2021 – 

6.30

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Ryszarda Woźnica w rocznicę śmierci, brata Franciszka, rodziców, teściów, Agnieszkę Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 21.01.2021 – Wsp. św. Agnieszki

6.30 

18.00
1. Za ++ Franciszkę, Wilhelma Malik, Wandę, Gerarda Szołtysek, Józefa, Mariana Krawiec, Ernesta, Martę Słupik, dziadków, Romana Bartoszek, Benedykta Kupka, Alojzego Winkler, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Łukwiński, Kot, Pyka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2.

PIĄTEK – 22.01.2021 – 

6.30

18.00
1. O dar nieba dla ++ mamę Anielę Loska w rocznicę śmierci, ojca Franciszka, Rafała, Barbarę Kubicki, Pawła, Agnieszkę Loska, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę, Henryka Macha, Elfrydę, Emila Kubicki, Grażynę Tomecką, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha.
2. Za ++ Pawła, Franciszkę, Różę Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj, Zofię,Teodora, Witolda Kornas, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Musioł, Długaj i Pawlas.

SOBOTA – 23.01.2021 – 

6.30 Za ++ Antoniego, Walerię, Konrada, Norberta Żymełka, Jana, Annę, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Franciszka, Łucję, Herberta Musioł, Stefana, Klarę Musioł, ++ dziadków Swoboda, Musioł i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Annę, Karola, Romana Roskosz, dziadków, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Wiesława Jaszkowic, Martę, Ludwika Wróblewski, Zygmunta Szindler, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 24.01.2021 – III Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Marię, Jana, Józefa Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z rodzin Pawlas, Woźnica, Kasperczyk, Długaj i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + Bronisława Musioł w 10. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Ignacy Fick, Nina Herdzin, Emilia Herdzin, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo dla ks. Sebastiana Heliosza z okazji urodzin. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 styczeń 2021

NIEDZIELA – 10.01.2021 – Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 Za ++ Tomasza, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, Teresę, Bernarda Ciupka, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik, Musioł i Włodarz.

10.30 Za + Martynę Greguła w 5. rocznicę śmierci ofiarowana od brata z rodziną.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Rodziny i św. Ojca Pio dziękując za otrzymane łaski i prosząc o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Agnieszki Roj z okazji 80. urodzin.

16.30 Za + Jerzego Paszek od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

PONIEDZIAŁEK – 11.01.2021 – 

6.30 Za ++ Jana, Kunegundę Hirsz, Emila, Elfrydę Kubicki, Franciszka, Anielę Loska, ++ dziadków Hirsz, Kisiela, Loska i Kubicki.

18.00
1. Za ++ rodziców Annę, Jana Zalewskich, teścia Norberta Kowol, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Marię Kołodziej od bratanka Piotra z rodziną.

WTOREK – 12.01.2021 – 

6.30 Za ++ męża Alfreda w rocznicę śmierci, syna Leona Nocoń, wnuczki Anetę Waniek, Iwonę Wawoczny, ++ rodziców, krewnych z rodzin Nocoń, Kotlorz, Gemander, Ludwig, Suchy, Zaborowski, Wysocki, Szołtysek, Moryc, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Dominika Spadek, dziadków Mazurek, Kaszek, Musioł, Swoboda i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 13.01.2021 – 

6.30

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2.

CZWARTEK – 14.01.2021 – 

6.30 Za + Jerzego Paszek od koleżanek i kolegów z rocznika 1951.

18.00
1. Za ++ Emila, Anielę Michalski, Józefa, Elżbietę Mryka, dziadków, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Wita, Szymura, Bartoszek, Kleczka i ++ kapłanów.
2. Za ++ Renatę Sobota w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Marię, Eryka, Leona Sobota, Gertrudę, Stanisława Sowa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 15.01.2021 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Ottona Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 
1. O radość wieczną za + Franciszka Woźniczka w 1. rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Krystynę Bartoszek w rocznicę śmierci, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Marię, Stefana, Annę, Lucynę Bartoszek, Annę, Joachima Woźnica, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę Rzepka i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 16.01.2021 – 

6.30 Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Emilię Michalską w rocznicę śmierci, męża Alojzego, rodziców i dziadków, Franciszka, Gertrudę, Ewalda Botor, Lidię Lauterbach, Annę, Henryka Kandziora, Helenę Biela, Józefa, Małgorzatę Pilny i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Gertrudę Benisz w rocznicę śmierci, męża Józefa, Kunegundę, Romana Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z pokrewieństwa Benisz, Bartoszek i Musioł.

NIEDZIELA – 17.01.2021 – II Niedziela Zwykła

8.00

10.30 Za + Marię Kołodziej od koleżanki Anny i rodzin Wilk, Gonsior i Ciupka.

12.00 Za + Renatę Podsiadło w 30. dzień po śmierci.

16.30 

(więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 3 – 10 styczeń 2021

NIEDZIELA – 3.01.2021 – II Niedziela po Bożym Narodzeniu

8.00 Za ++ Ignacego, Annę, Szczepana, Jana, Janinę, Katarzynę, Gerarda, Emila, Gertrudę, Jadwigę Nocoń, Wilhelma, Marię, Martę, Alojzego, Halinę Kowol, Zofię, Emila Goławski, Teodozję, Józefa Gajdzik, Franciszka, Piotra Roj, Eryka, Cecylię Gajda i ++ krewnych.

10.30 Za ++ Teofila, Franciszka, Martę, Olgę Mijacz, Henryka, Eryka, Herberta, Jadwigę, Matyldę Hahn, Jana, Teresę, Ernesta, Lidię Promny, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Leona Majowskiego, ++ rodziców, Elfrydę Kasperczyk, Erykę Musioł i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Za parafian z Osiedla Leśnego (ul. Klonowa, Brzozowa i Sosnowa).

16.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i okazane Miłosierdzie dla Klary z okazji 5. rocznicy Chrztu Świętego.

PONIEDZIAŁEK – 4.01.2021 – 

6.30 Za + Konrada Żymełka w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za parafian z ul. Dworskiej, Krótkiej, Ogrodowej i Strażackiej.
2. Do Bożej Opatrzności, Matki Najświętszej, św. Gemmy Galgani z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla siostry Gemmy Kołodziej – byłej, wieloletniej katechetki w naszej parafii z okazji urodzin.

WTOREK – 5.01.2021 – 

6.30 Za ++ Pawła, Franciszkę, Teresę, Erykę, Ewalda Pindur, Jerzego, Łucję Stalica, ++ rodziców, dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za parafian z ul. Zabrskiej, Słonecznej i Borowej.

ŚRODA – 6.01.2021 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów.

10.30 Za + Stefana Szołtysek w 4. rocznicę śmierci.

12.00 Za parafian z ul. Leśnej, Wolności, Piaskowej, Okrężnej i Łącznej.

16.30 Za ++ Marię Żymełka w 2. rocznicę śmierci, Pawła, Pelagię Krzyżowski, Jana, Teresę Żymełka.

CZWARTEK – 7.01.2021 – 

6.30 Za ++ ojca Stanisława Sowa w rocznicę śmierci, mamę Gertrudę, dziadków Musioł, Sobota, Stelmach, Renatę, Franciszka Sobota, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za parafian z ul. Zamkowej, Darwina, Basztowej, Wiśniowej i Podzamcza.
2. Za ++ Urszulę Łotysz w 5. rocznicę śmierci, mężów Henryka Łotysz, Alfreda Biela, ich rodziców, Antoninę, Konstantego Uciecha, Cecylię, Józefa Krzysteczko, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 8.01.2021 – 

6.30 Za + Zofię Szołtysek w 1. rocznicę śmierci.

18.00
1. Za parafian z ul. Swobody, Skotnickiej, Wodnej i Kłodnickiej.
2. Za ++ Wojtka Wróblewskiego na pamiątkę urodzin, ojca Stanisława, dziadków oraz ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 9.01.2021 – 

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, ks. Jana Kurpas, Teresę, Rudolfa Luks, Wiktorię Pilny, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Halinę Kowol w rocznicę śmierci, męża Alojzego, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.
2. Za + Renatę Podsiadło od całej rodziny Podsiadło z Oświęcimia.

NIEDZIELA – 10.01.2021 – Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 Za ++ Tomasza, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, Teresę, Bernarda Ciupka, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik, Musioł i Włodarz.

10.30 Za + Martynę Greguła w 5. rocznicę śmierci ofiarowana od brata z rodziną.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Rodziny i św. Ojca Pio dziękując za otrzymane łaski i prosząc o błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Agnieszki Roj z okazji 80. urodzin.

16.30 Za + Jerzego Paszek od sąsiadów z ul. Zwycięstwa. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 grudzień 2020 – 3 styczeń 2021

NIEDZIELA – 27.12.2020 – Niedziela Świętej Rodziny

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów grudnia.

10.30 Za ++ rodziców Sylwestra, Marię, brata Jana Żymełka, Amalię Marcelę, Augustyna Mryka, Bronisławę, Wiktora Żymełka, ++ z pokrewieństwa Mryka, Musioł i Żymełka.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ ojca Ignacego Bartoszek w rocznicę śmierci, Pawła Domin, Emila, Anielę Michalski, Franciszka Kozubek, ++ dziadków Bartoszek, Musioł, Domin i Hahn.

PONIEDZIAŁEK – 28.12.2020 – 

6.30 Za ++ Ryszarda Kupka w rocznicę śmierci, żonę Dorotę, ojca Benedykta, Elżbietę, Franciszka, Leona Dubiel, Zofię Cenkalik i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Ku czci św. Młodzianków za dzieci naszej parafii.
2. Za + Sebastiana Wróbel w rocznicę śmierci o wieczną radość w Domu Ojca.
3. Za parafian z ul. Zwycięstwa.

WTOREK – 29.12.2020 – 

6.30 Za ++ Władysława, Łucję Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Romana Musioł w rocznicę śmierci, żonę Kunegundę, rodziców, Teodora, Florentynę Musioł, teściów Józefa, Gertrudę Benisz, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z rodzin Musioł, Benisz i Bartoszek.
2. Za parafian z ul. Powstańców Śląskich.

ŚRODA – 30.12.2020 – 

6.30 Za + Jerzego Paszek od pracowników firmy Ludwig Czekolada.

17.00
1. Za ++ Marię Gancarczyk w rocznicę śmierci, męża Alfreda, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko, ++ z pokrewieństwa Gancarczyk i Michalski.
2. Za parafian z ul. Gliwickiej.

CZWARTEK – 31.12.2020 – 

6.30 Do Bożego Miłosierdzia przez Niepokalane Serce Maryi za nieprzyjaciół Kościoła Świętego oraz tych, którzy nie poznali miłości Jezusa Chrystusa z prośbą o ich nawrócenie.

17.00
1. Za parafian na zakończenie roku.
2. Za ++ Pawła, Marię Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, Katarzynę Koźlik, Alojza, Leona, Kornelię Promny, dziadków, Tadeusza, Renatę Pyka, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Malik i Łukwiński.

PIĄTEK – 1.01.2021 – Uroczystość Bożej Rodzicielki

8.00 W intencji czcicieli NSPJ.

10.30 Za parafian.

12.00

16.30 W intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

SOBOTA – 2.01.2021 – 

6.30 Za członków Żywego Różańca.

18.00 
1. Za parafian z ul. Dębowej, Działkowej i 27 Stycznia.
2. Za + Jerzego Paszek w 30. dzień po śmierci.

NIEDZIELA – 3.01.2021 – II Niedziela po Bożym Narodzeniu

8.00 Za ++ Ignacego, Annę, Szczepana, Jana, Janinę, Katarzynę, Gerarda, Emila, Gertrudę, Jadwigę Nocoń, Wilhelma, Marię, Martę, Alojzego, Halinę Kowol, Zofię, Emila Goławski, Teodozję, Józefa Gajdzik, Franciszka, Piotra Roj, Eryka, Cecylię Gajda i ++ krewnych.

10.30 Za ++ Teofila, Franciszka, Martę, Olgę Mijacz, Henryka, Eryka, Herberta, Jadwigę, Matyldę Hahn, Jana, Teresę, Ernesta, Lidię Promny, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Leona Majowskiego, ++ rodziców, Elfrydę Kasperczyk, Erykę Musioł i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Za parafian z Osiedla Leśnego (ul. Klonowa, Brzozowa i Sosnowa).

16.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i okazane Miłosierdzie dla Klary z okazji 5. rocznicy Chrztu Świętego. (więcej…)