OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 10.12.2023

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nieszpory o godz. 16.00.

Msze św. roratnie odprawiamy codziennie w poniedziałek, środę, czwartek i piątek wieczorem, a we wtorki i soboty rano.

W środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencjach czcicieli MB Fatimskiej i na Różaniec fatimski.

W czwartek, w kościele, po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Także w czwartek o 18.50 kolejna Katecheza Dorosłych w salkach. Temat: O skandalu Bożego Wcielenia.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00; na zakończenie wspólnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się druga część Adwentu, będąca bezpośrednim przygotowaniem do uroczystości Bożego Narodzenia.

Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i przed Mszą św. wieczorną. W niedziele spowiedź pół godziny przed Mszą św. o godz. 8.00 i 10.30.

Ze względu na szacunek dla tego świętego sakramentu, prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie chwile.

Obchody liturgiczne:

– środa – wspomnienie św. Łucji

– czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża

Grupy Duszpasterskie:

– Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne w salkach.

– Ministrantów zapraszamy na zbiórkę o godz. 9.00 w sobotę

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

Na stoliku przy wyjściu z kościoła można nabywać wigilijne świece i opłatki.

Diakonia charytatywna Wspólnoty Dorosłych dziękuje za każdy dar serca przekazany do skarbonki przy bocznym ołtarzu. Można je składać jeszcze do 15 grudnia. Wszystkim darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

Rada Parafialna spotka się w następny poniedziałek 18 grudnia.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta także na potrzeby parafii.

Dzisiaj jeszcze przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Wszystkim życzymy radosnej niedzieli, wytrwania w adwentowych postanowieniach, i pomyślnego zdrowego tygodnia.