OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2023

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Na godz. 15.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W środę o 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W Wielkim Poście po naszej parafii peregrynują relikwie św. o. Pio. Chętnych na przyjęcie relikwii prosimy o zapisy w zakrystii.

Przypominamy, że naszym kościele, w kaplicy przy wejściu trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do praktyki częstego nawiedzenia. Do sakramentu pokuty zapraszamy przed każdą Mszą świętą w tygodniu, a w niedziele przed Mszą św. o 8.00 i 10.30.

Grupy duszpasterskie:

W sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów

W sobotę o 9.30 spotkanie Dzieci Maryi.

W piątek 24 marca organizujemy Wielkopostną Małopolską Wycieczkę, w której odkryjemy kilka inspirujących duchowości: karmelitańską, albertyńską i dominikańską. Weźmiemy też udział w pięknym nabożeństwie pasyjnym. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej, a plany można zabrać ze stolika z tyłu kościoła. 

W dniach 24-26 czerwca odbędzie się parafialna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich parafian, zwłaszcza osoby, które jeszcze nie miały okazji w niej uczestniczyć, szczególnie młodzież, małżeństwa i całe rodziny. Jeśli ktoś się zastanawia czy da radę, niech próbuje (w razie potrzeby istnieje możliwość podwozu). Zapisy będą w czerwcu, ale warto już zarezerwować sobie ten czas.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. Dzisiaj jeszcze po Mszy św. przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a także owocnego przeżywania zbawiennego czasu Wielkiego Postu.

W poniedziałek o godz. 18.00 w sołtysówce w Paniówkach odbędzie się spotkanie sołeckie na temat dofinansowań i sposobu ich uzyskania na pompy ciepła, maty grzewcze, klimatyzatory, rekuperację oraz instalacje fotowoltaiczne. Zapraszamy, aby dowiedzieć się jak uzyskać wszelkie dofinansowania i zniwelować rachunki za prąd.