OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Na 15.45. zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W środę o 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.

W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci nienarodzone i podejmujemy duchową adopcję dziecka poczętego. Tych, którzy chcą się włączyć w krucjatę modlitwy w obronie nienarodzonych prosimy, aby na Mszę św. w piątek przynieśli świece.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O 19.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z Grupą Modlitewną św. o. Pio

Za tydzień w niedzielę, a właściwie już w sobotni wieczór rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Nauki będzie głosił ks. Marcin Wierzbicki, wieloletni duszpasterz młodzieży w naszej archidiecezji, a obecnie wychowawca w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym.

W dniach 25-28 czerwca br. zaplanowana jest nasza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Będzie to mały jubileusz, bo to już 30. pielgrzymka do MB Częstochowskiej. Wg planu będzie przedłużona o jeden nocleg w samej Częstochowie. Czas pokaże, czy nasze plany będą możliwe do zrealizowania. Prosimy o modlitwę w tej intencji.

Na stoliku z tyłu kościoła są dostępne paschaliki, jak wszystko już w nowej cenie – 8 zł. Jest to ofiara, która zostanie przekazana Caritas.

Grupy duszpasterskie:

– w poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne zaprasza Wspólnota Dorosłych

– w sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów

– w sobotę o 9.30 spotkanie Dzieci Maryi

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby archidiecezji. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.

Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i bogatego w dobra duchowe tygodnia.