OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła 30.01.2022

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w kościele.

W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu Msza św. poranna zostanie odprawiona o godz. 8.00. Będzie to Msza św. w intencji naszych Seniorów, emerytów i rencistów. Na Mszy św. o godz. 17.00 zostaną poświęcone świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Zebrana w tym dniu kolekta przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.

W środę po Mszy św. wieczornej i na Mszach św. w czwartek udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja.

W czwartek kolejna Katecheza Dorosłych o godz. 19.00, której tematem będą sobory powszechne.

W tym tygodniu przypadają też I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii. O 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych, oraz ich rodziców.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Po tej Mszy św. zapraszamy do naszych salek koordynatorów wszystkich Róż Różańcowych, aby uporządkować i uzupełnić ich skład.

Ministrantów zapraszamy w sobotę na zbiórkę o 9.00

Obchody liturgiczne:

– poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko

– środa – święto Ofiarowania Pańskiego

– sobota – wspomnienie św. Agaty (poświęcenie chleba)

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji (na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych) .

Wszystkim życzymy dobrej, świętej niedzieli i pięknego, pomyślnego tygodnia.