Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory z procesją teoforyczną.

W tygodniu nabożeństwo eucharystyczne z procesją przeżywać będziemy do czwartku, zawsze po Mszy św. wieczornej.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała. Dziękujemy strażakom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, budującym ołtarze, niosącym baldachim, rodzicom i dzieciom komunijnym, sypiącym kwiaty, wszystkim którzy troszczyli się o przyozdobienie naszego kościoła i którzy odświętnie przybrali swoje domy, naszym organistom, służbie liturgicznej i wszystkim dającym tak ważne świadectwo żywej wiary. Bóg zapłać!

W czwartek zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Temat: Czy w procesie ewolucji jest miejsce dla Boga?

W I piątek miesiąca o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli NSPJ. Od godz. 8.00 odwiedzimy chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy Krąg Domowego Kościoła.

O 19.00 czuwanie modlitewne Lectio Divina

Grupy duszpasterskie:

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy

– środa – wspomnienie św. Bonifacego

– piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

– sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea, zaprasza na kurs małżeński Elkana i Anna. Ten kurs będzie się odbywał w naszej parafii w dniach od 14 do 16 czerwca. Koszt 300 zł od pary. Zapisy pod numerem telefonu: 533 357 912

Duszpasterstwo młodych naszej archidiecezji zaprasza młodzież do udziału w 17 Pieszej Pielgrzymce Młodych na Jasną Górę w dniach 26-28 sierpnia. Zapisy są przyjmowane do końca czerwca. Szczegóły na stronie: www.mlodzidlamlodych.pl

Zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę będą przyjmowane w przyszły poniedziałek 10 czerwca.

Wszystkim życzymy trwania w świętej radości w Dzień Pański i w każdy dzień nowego tygodnia.