OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny – 29.12.2019

Przeżywamy dziś święto świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
W wtorek, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na 16.30 na nabożeństwo dziękczynne za miniony rok. O 17.00 zostanie odprawiona Msza św. za parafian.
W środę rozpoczynamy nowy rok i przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, która kończy Oktawę Bożego Narodzenia. Msze święte w tym dniu, jak w każdą niedzielę. Jest to też dzień modlitw o pokój na świecie.
Na godz. 8.00 w środę zapraszamy na Mszę św. naszych Seniorów, emerytów i rencistów.
W tym tygodniu przypadają też I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.
W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach katechetycznych będzie możliwość skorzystania z Poradni Życia Rodzinnego.
W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 18.00 w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.
Już dziś zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się w poniedziałek 6 stycznia. Po uroczystym orszaku zapraszamy na wspólne kolędowanie w Parku Joanny.
Odwiedziny kolędowe z błogosławieństwem domów i rodzin odbywają się wg podanego planu.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i ofiary składane w tym miesiącu na potrzeby parafii.
Kolekta w Nowy Rok przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne, a w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.
Ofiary składane przy okazji odwiedzin kolędowych będą w tym roku przeznaczone na generalny remont naszych organów, który planowo ma być wykonany na wiosnę 2020 roku.

Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie za to, co razem przeżyliśmy w naszej parafialnej Wspólnocie w mijającym roku, a na nowy rok życzymy obfitości Bożych darów. W modlitwie powierzmy ten czas Bożej Opatrzności i radujmy się każdym dobrem, które nam przyniesie.

W 2020 roku planujemy parafialną pielgrzymkę do Włoch w terminie 18-27 września. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapisy chętnych w kancelarii parafialnej.