OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12.04.2020

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, naszych Parafian i Gości, łączących się z nami na świętej liturgii i na modlitwie. Wszystko to ciągle jeszcze za pośrednictwem internetu, przy czym oczywiście najważniejsza jest nasza duchowa więź, której media jedynie pomagają.

Zapraszamy dziś na 16.00 na świąteczne Nieszpory, a potem będzie jeszcze Msza św. o godz. 16.30. Na Nowennę do Miłosierdzia Bożego zapraszamy przez cały tydzień o godz. 15.00.

Jutro drugi dzień Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte odprawiane będą o godz. 8.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej.

Zapraszamy również do duchowego udziału w Eucharystii podczas całej Oktawy Wielkanocnej, która jest jednym wielkim świętem. W związku z tym w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Przyszłą niedzielę obchodzić będziemy jako Święto Miłosierdzia Bożego.

Na ławce w przedsionku kościoła dostępne są nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa, a także nasze gazetki. Należność za zakup można wrzucać przez opisane otwory w drzwiach prowadzących na chór. Można też wpłacać II kwartalną składkę za prenumeratę Gościa Niedzielnego (78 zł).

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w tych dniach, te przekazywane bezpośrednio i te wpłacane na konto naszej parafii. Dzięki nim będziemy mogli uregulować należność za remont organów, które już są prawie gotowe i trwa intonacja głosów. Wszystkie bieżące płatności też możemy prowadzić dzięki Waszej ofiarności. Bóg zapłać wszystkim.

Alleluja!

Powstał w swym przechwalebnym ciele,

wszystko wskroś przenikającym;

Z nim wstały radość i wesele

na ziemi przemijające,

Gdy chciał, proch ten ziemski zrzucił

i znów do Ojca powrócił.

Alleluja!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które jest także naszym duchowym powstaniem do nowego życia, napełni Was wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. W tym trudnym czasie wielkich ograniczeń, niech Pan da Wam doświadczenie prawdziwej wolności i serdec­znej więzi z Tym, który nas wyzwala i z Waszymi bliskimi.