OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 9.04.2023

Bóg zapłać wszystkim troszczącym się o wystrój kościoła i o piękno naszej liturgii. Dziękujemy wszystkim trzymającym wartę i czuwającym przy Ciemnicy i Grobie Pańskim, składającym ofiary i pomagającym w pracach przy kościele. Dzięki Wam mogliśmy przeżyć te najważniejsze w roku dni pobożnie i ze wzruszeniem.

Zapraszamy dziś na 15.45 Nieszpory połączone z Nowenną do Miłosierdzia Bożego, a potem będzie jeszcze Msza św. o godz. 16.30.

Na Nowennę do Miłosierdzia Bożego zapraszamy przez cały tydzień o godz. 15.00.

Jutro drugi dzień Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte odprawiane będą o godz. 8.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej. Kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ i KUL.

W czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej o godz. 18.00 i na Różaniec fatimski.

Zapraszamy również do udziału w Eucharystii podczas całej Oktawy Wielkanocnej, która jest jednym wielkim świętem. W związku z tym w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

Przyszłą niedzielę obchodzić będziemy jako Święto Miłosierdzia Bożego. Wspólnota Dorosłych i Zespół Młodzieżowy zaproszą nas na czuwanie modlitewne w Godzinie Miłosierdzia o 15.00.

Grupy duszpasterskie:

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30.

Można wpłacać II kwartalną składkę za prenumeratę Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w tych dniach na potrzeby parafii i na chrześcijan w Ziemi Świętej. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Caritas archidiecezji.

Na radosne święta Zmartwychwstania Pańskiego – zwycięstwa Chrystusa Pana nad śmiercią, piekłem i szatanem – składamy Wam wszystkim najlepsze życzenia. Niech Chrystus Pan otworzy nasze oczy i serca, napełniając je światłem nowego życia, pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać i o Nim świadczyć w naszym życiu codziennym.