Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość pierwszej Komunii Świętej. Dzieci zapraszają nas na nabożeństwo o godz. 15.00.

O 16.00 nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego.

W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30.

Trochę inaczej w poniedziałek, bo przeżywać będziemy Dzień Fatimski. Zapraszamy więc na nabożeństwo o godz. 17.15. Odmówimy różaniec fatimski i nowennę do Ducha Świętego, a po Mszy św. wieczornej pójdziemy w procesji wokół kościoła z figurą Matki Bożej.

W środę o 17.00 Msza św. zostanie odprawiona w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.00

W sobotę na 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne ze Wspólnotą Dorosłych i zespołem młodzieżowym. Przez tę modlitwę chcemy przygotować się na Zesłanie Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili nasz parafialny odpust. Prosimy zwrócić uwagę na zmieniony porządek Mszy św. w tym dniu. Suma odpustowa z procesją będzie o godz. 11.00 i nie będzie Mszy św. w południe. Do udziału we Mszy św. i procesji zapraszamy także poczty sztandarowe i dzieci komunijne.

Obchody liturgiczne:

wtorek – święto św. Macieja apostoła

– czwartek – święto św. Andrzeja Boboli

– niedziela – Zesłanie Ducha ŚwiętegoOdpust ku czci św. Urbana.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na także na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy radosnej majowej niedzieli i pięknego przeżycia tego tygodnia.