OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego.

W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy o godz. 17.30.

W środę o 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. W tym dniu przypada rocznica urodzin ks. arcybiskupa Wiktora Skworca.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.00.

Obchody liturgiczne:

– piątek – wspomnienie św. Jana Nepomucena.

– niedziela – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

W przyszłą niedzielę będziemy też przeżywali nasz odpust parafialny ku czci św. Urbana. Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00, suma odpustowa za parafian o 11.00. i Msza św. po południu o 16.30. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. prałat Stanisław Puchała.

W związku z ograniczeniem ilości pielgrzymów na piekarskim wzgórzu, chętnych do udziału w pielgrzymce mężczyzn i młodzieńców prosimy o zapisanie się w zakrystii. Prosimy, aby zrobić to w tym tygodniu, bo potem musimy przekazać te listy do kurii.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, składane w kościele, przekazywane bezpośrednio i te wpłacane na parafialne konto. Bardzo prosimy o pamięć o materialnych potrzebach parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

Wszystkim Wam życzymy pięknego przeżycia tej niedzieli, a także zdrowia, bezpieczeństwa i pokoju w Waszych domach i rodzinach.