OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła 11.06.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory z procesją teoforyczną.

W tygodniu nabożeństwo oktawy Bożego Ciała z procesją przeżywać będziemy do czwartku, zawsze po Mszy św. wieczornej.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała. Dziękujemy strażakom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, budującym ołtarze, niosącym baldachim, rodzicom i dzieciom komunijnym, sypiącym kwiaty, wszystkim którzy troszczyli się o przyozdobienie naszego kościoła i którzy odświętnie przybrali swoje domy, naszym organistom, służbie liturgicznej i wszystkim dającym świadectwo żywej wiary. Bóg zapłać!

We wtorek o 18.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej, procesja z Figurą Matki Bożej i Różaniec.

W środę na 20.30 zapraszamy do kościoła wszystkich, którzy pragną uczestniczyć w tegorocznej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. W intencji pielgrzymów pomodlimy się Różańcem, a po Apelu Jasnogórskim, będzie można zapisać się na listę uczestników.

W kościele będzie wyłożona księga intencji, którą poniesiemy w pielgrzymce. Zachęcamy, aby do niej wpisywać swoje intencje.

W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie bł. męczenników Józefa Czempiela, Emila Szramka i towarzyszy

– wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy

– środa – wspomnienie bł. Michała Kozala

– piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

– sobota– wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na także na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy trwania w świętej radości w Dzień Pański i w każdy dzień nowego tygodnia.