Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską (tzw. Świętopietrze)

Na 16.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

W sobotę 13 lipca zapraszamy na Mszę św. o 18.00, procesję wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej i Różaniec.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli

– czwartek – święto św. Benedykta opata

– piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego

– sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

W lipcu organizujemy wycieczki, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do sanktuarium w Alwerni w 800-lecie stygmatów św. Franciszka, do urokliwej Lanckorony i do Wadowic. Termin wtorek 9 lipca.

23 lipca organizujemy wyjazd dla dzieci z opiekunami i dorosłych do zoo we Wrocławiu. Weźmiemy udział w zajęciach edukacyjnych, zwiedzimy afrykarium z przewodnikiem, a po Starym Mieście oprowadzi nas znawca Wrocławia. Atrakcji jest dużo, będzie to naprawdę pięknie przeżyty czas. Zapraszamy serdecznie.

Bliższe informacje o wycieczkach, ich plany, tradycyjnie na stoliku z tyłu kościoła i na stronie internetowej parafii. Zapisy w zakrystii, kancelarii i u ks. Sebastiana.

Jak ktoś byłby jeszcze zainteresowany zostały 4 wolne miejsca na sierpniową wycieczkę do Transylwanii. Bliższe informacje na probostwie.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy opieki Bożej Opatrzności, udanej, świętej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, prawdziwego wytchnienia i duchowej odnowy.