OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła 9.07.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont krypty i katedry w Katowicach. Na 16.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

W czwartek 13 lipca zapraszamy na Mszę św. o 18.00 i nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – święto św. Benedykta opata

– środa – wspomnienie św. Brunona Bonifacego

– czwartek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

– sobota – wspomnienie św. Bonawentury

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na remont krypty i katedry w Katowicach. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę we wtorek 11 lipca na zamek w Olsztynie, do klasztoru w Mstowie i do alpakarni, gdzie bardzo kreatywnie spędzimy 3 godziny. Tradycyjnie plan i dalsze informacje na stronie internetowej, z tyłu kościoła na kartkach. Zapisy w zakrystii i u ks. Sebastiana.

Prosimy do 25 lipca wpłacić resztę opłaty (800 zł od osoby) za wycieczkę na Węgry. Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających będzie miało miejsce w poniedziałek, 17 lipca, o godz. 19.00 w Domu Parafialnym. Jeśli z racji urlopów ktoś nie może na nim być, ks. Sebastian zaprasza do osobistego kontaktu.

Planujemy jeszcze jeden wyjazd, we wtorek 25 lipca, do Ołomuńca i do ZOO w Ostrawie. Plan i dalsze informacje zostaną podane wkrótce. Prosimy mieć tę wycieczkę na uwadze.

Wszystkim życzymy opieki Bożej Opatrzności, udanej, świętej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, prawdziwego wytchnienia i duchowej odnowy.