OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła 10.07.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W piątek (III piątek miesiąca) zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – święto św. Benedykta, patrona Europy

– wtorek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu

– środa – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

– piątek – wspomnienie św. Bonawentury.

– sobota – wspomnienie NMP z Góry Karmel

Zapraszamy wszystkich na wycieczkę w środę, 20 lipca, do Tyńca i Krakowa. Wyjazd ma charakter edukacyjno-rekreacyjny, a dzieci i dorośli mają zupełnie inny plan. Dla dzieci w Tyńcu przygotowano specjalne warsztaty, które rozwiną ich talenty, a dorośli odbędą ciekawe spotkanie i posłuchają duchowych treści najwyższego lotu. W Krakowie zaś po wspólnym obiedzie dzieci przeżyją dość długą grę miejską „Śladami Królów”, a dorośli poznają mroczne sekrety Krakowa na dedykowanej im specjalnej wycieczce. Gwarantowane niezapomniane przeżycia. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, kancelarii i u ks. Sebastiana. W czasie zapisów prosimy podać imię i nazwisko uczestnika wycieczki i zapłacić całą kwotę za wyjazd. Bliższe informacje przy zapisach lub u organizatora.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień kolekta także na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia.